Současná
Zdeněk Zoufalec Sedlák + Milan Laichman
3.2.2024, 20:00
/ Rusty Nail Music Club
Carats of des Péchés
10.2.2024, 20:00
/ Cabaret des Péchés
DISONANT + THE MIDDLE OF THE SANDWICH + REZ
13.2.2024, 20:00
/ Kabinet múz
MEOWLAU X VAL + PANOPTIKUM
14.2.2024, 20:00
/ Kabinet múz
PRVNÍ HOŘE + VÍTRHOLC
15.2.2024, 20:00
/ Kabinet múz
Them Switcheroos & Random Choices
15.2.2024, 20:00
/ ArtBar Druhý Pád
BERLIN MANSON (SK) + TEMNÝ RUDO (SK) + KATASTR
16.2.2024, 20:00
/ Kabinet múz
Anna Vaverková | KULE
21.2.2024, 20:00
/ Alterna
Brighter Days
22.2.2024, 0:00
/ ArtBar Druhý Pád
WHYOHWHY (KŘEST) + ORIENT + NANO
22.2.2024, 20:00
/ Kabinet múz
Universal Underground
23.2.2024, 18:00
/ Sono Centrum
Eastern block | BONGHEMIA
23.2.2024, 20:00
/ ArtBar Druhý Pád
Jakima & Tigran Stand-up
28.2.2024, 20:00
/ ArtBar Druhý Pád
Lazer Viking | Kapitán Krab
29.2.2024, 20:00
/ Alterna
NOVEMBER 2ND
5.3.2024, 20:00
/ Kabinet múz
CONSTANT SMILES (USA) + CLEMENTINE VALENTINE (NZ)
6.3.2024, 20:00
/ Kabinet múz
DETI (SK) + HOST
9.3.2024, 20:00
/ Kabinet múz
HACKEDEPICCIOTTO (DE/USA)
13.3.2024, 20:00
/ Kabinet múz
Forest Swords (UK)
13.3.2024, 21:00
/ Club Fléda
Nekosené Lúky | fall & fell
14.3.2024, 20:00
/ Alterna
CHIKI LIKI TU-A (SK)
14.3.2024, 20:00
/ Kabinet múz
ADACTA + FVTVRE + REMDIK + KRONSTADT + MACOCHA + G.U.T.S.
15.3.2024, 20:00
/ Kabinet múz
MUCHA NAJT/34 support Startracks
19.3.2024, 20:00
/ Alterna
FAST FOOD ORCHESTRA
21.3.2024, 19:00
/ Kabinet múz
last millennials. | QAI
21.3.2024, 20:00
/ Alterna
Robin Zoot - PONYA tour
23.3.2024, 20:00
/ Club Fléda
BREN (KŘEST) + KAKKTUS + MOŘE DNÍ
23.3.2024, 20:00
/ Kabinet múz
Strain Rate a Franzie
26.3.2024, 19:00
/ Stará Pekárna
LAKE MALAWI
26.3.2024, 20:00
/ Kabinet múz
POST-HUDBA
27.3.2024, 20:00
/ Kabinet múz
Kytarový recitál Flamenca s tancem
27.3.2024, 20:00
/ Jazz bar U kouřícího králíka
CHIEF BROMDEN (KŘEST) + EDÚV SYN + BARBORA HORA
28.3.2024, 20:00
/ Kabinet múz
BUBR show presents: Narozeninová show – Hollywood Underground VOL.2
28.3.2024, 20:00
/ Metro Music Bar
THE SILVER SPOONS
29.3.2024, 20:00
/ Kabinet múz
ŠAMANOVO ZBOŽÍ (KŘEST) + TOAD PLANET
3.4.2024, 20:00
/ Kabinet múz
Tryo | Ginkgo Lanugo
4.4.2024, 20:00
/ Alterna
DJ Fresh (UK) - BREAK4BEATS Reload
5.4.2024, 20:00
/ Club Fléda
PAVILON B - BUTTERCLUB
5.4.2024, 20:00
/ Kabinet múz
Sniff | Skardu | Poizn
6.4.2024, 20:00
/ ArtBar Druhý Pád
HELLO MARCEL + FUMAR MATA! + CHORA SFAKION
7.4.2024, 20:00
/ Kabinet múz
BRIXTN + MALONE + LEON
8.4.2024, 20:00
/ Kabinet múz
Longital (SK)
9.4.2024, 19:00
/ Stará Pekárna
FREE FORMS
10.4.2024, 20:00
/ Ponava Cafe