Události
Víťa Troníček
11.4.2023, 19:00
/ Café Práh
EVA BUREŠOVÁ
12.4.2023, 19:00
/ Sono Centrum
Škaredá holka
12.4.2023, 20:00
/ Metro Music Bar
UDG - PŘÍSTAV TOUR 2023
13.4.2023, 19:00
/ První patro
Roc'hann (F/SK)
13.4.2023, 20:00
/ Stará Pekárna
Random Choices | Them Switcheroos
13.4.2023, 20:00
/ Alterna
Koncert textové dílny Slávka Janouška
14.4.2023, 19:00
/ Café Práh
RCV8 + Karlovy hračky
14.4.2023, 20:00
/ Rusty Nail Music Club
The Outroverts
14.4.2023, 20:00
/ Stará Pekárna
GROOVE BRNO: Dirty Loops (SWE)
15.4.2023, 20:00
/ Metro Music Bar
DAVID KOLLER
19.4.2023, 20:00
/ Sono Centrum
SOULMATES (USA)
19.4.2023, 20:00
/ Stará Pekárna
Plum Dumplings + Kontrolla
20.4.2023, 20:00
/ Alterna
KISS Forever Band
20.4.2023, 21:00
/ ENTER Club
Bárka, Kateřina a Dalibor Štruncovi
21.4.2023, 0:00
/ Café Práh
Večer legend 21
21.4.2023, 18:30
/ Semilasso
Brünnfield + Permanent risk + Souperman
21.4.2023, 19:30
/ Metro Music Bar
Bronx Beat
21.4.2023, 20:00
/ Rusty Nail Music Club
Suzi Quatro
22.4.2023, 19:30
/ Sono Centrum
Frank Zappa Quartet
22.4.2023, 20:00
/ Stará Pekárna
AC/DC Bon Scott Memorial Band – 20th Anniversary + special secret guest( možná přijde i Brian Johnson)
22.4.2023, 20:30
/ Metro Music Bar
IVAN HLAS TRIO + ROBERT KŘESŤAN A DRUHÁ TRÁVA
23.4.2023, 19:30
/ Semilasso
SAVAK (USA) + PROHRA PRAHA
24.4.2023, 20:00
/ Kabinet múz
Gaia Mesiah
27.4.2023, 20:30
/ Club Fléda
The Fakers – Pearl Jam Tribute
27.4.2023, 20:30
/ Metro Music Bar
WEEDPECKER (PL) + DOPELORD (PL) + ACID ROW
28.4.2023, 20:00
/ Kabinet múz
The Newmour experience
28.4.2023, 20:00
/ Stará Pekárna
PORTRAYAL OF GUILT (USA) + MÜSCLE WÖRSHIP (USA) + PROTIJED
29.4.2023, 20:00
/ Kabinet múz
MICHAL PROKOP & FRAMUS FIVE
29.4.2023, 20:00
/ Sono Centrum
ABRAXAS – new wave legend + U2 Stay Tribute Band
29.4.2023, 20:00
/ Metro Music Bar
Petr Bende, Bohuš Josef
4.5.2023, 19:00
/ Café Práh
JFB 2023: Protocol V: Simon Phillips
4.5.2023, 19:30
/ Sono Centrum
SPYDER & Frank - Rock, Pop, R&B, Blues, Originals
4.5.2023, 20:00
/ Jazz bar U kouřícího králíka
KANCI H.R.AJ.Í. covery hitů + Vokální skupiny ze SŠPZ
4.5.2023, 20:00
/ Metro Music Bar
Eagle Eye - Tarja Tribute, ŇUŇU, Of Lost Things a Epigem
5.5.2023, 19:30
/ Melodka
JFB 2023: Donny McCaslin & Jason Lindner & Tim Lefebvre & Nate Wood
8.5.2023, 19:30
/ Divadlo Husa na provázku
Rockově živelná a syrová hudba se sofistikovaností a objevitelským rázem prozrazujícími erudovaného jazzmana. Donny McCaslin se už nálepky „chlápka od Bowieho“ asi nikdy zcela nezbaví, ale nejen návštěvníci brněnského JazzFestu dobře vědí, že je v první řadě hvězdou se svým vlastním repertoárem na pomezí jazzu, rocku a elektronického popu.
MONO (JAP) + GGGOLDDD (NL)
10.5.2023, 20:00
/ Club Fléda
GERDA BLANK (NZ/GB) + SINKS
11.5.2023, 20:00
/ Kabinet múz
For You (SK) + speciální host Martin Harich
11.5.2023, 20:30
/ Metro Music Bar
Sir Anthony
12.5.2023, 20:00
/ Rusty Nail Music Club
MESSA (IT) + ŠIMANSKÝ NIESNER
16.5.2023, 20:00
/ Kabinet múz
PonavaFest 2023
18.5.2023, 18:00
/ Park Lužánky
THE BIG IDEA (FR) + PANOPTIKUM
18.5.2023, 20:00
/ Kabinet múz
Minus 123 mint
19.5.2023, 20:00
/ Alterna
RCV8 + Acha
19.5.2023, 20:00
/ Rusty Nail Music Club