Symfonická
Circus Brothers
8.11.2019, 20:00
/ Club Eleven
IV. ročník benefičního koncertu ve prospěch o.p.s. Zdravotní klaun
9.11.2019, 19:30
/ Klub Leitnerova
United Flavour
9.11.2019, 20:00
/ Club Eleven
Načeva + Teve
12.11.2019, 20:00
/ Kabinet múz
Ida Nielsen (DK) / Groove Brno
13.11.2019, 20:00
/ Metro Music Bar
Movits! (SWE)
13.11.2019, 20:00
/ Club Fléda
Mig 21 hyjé!
14.11.2019, 20:00
/ Club Fléda
Funky Night podzim 2019
15.11.2019, 20:00
/ ArtBar Druhý Pád
Viva "Lalala" Republika
17.11.2019, 20:00
/ Hudební scéna MDB
Incognito (UK) / Groove Brno
18.11.2019, 20:00
/ Sono Centrum
Groove Brno: Incognito (UK)
18.11.2019, 20:00
/ Sono Centrum
Kalle + Samana (Uk)
20.11.2019, 20:00
/ Kabinet múz
Velvet Club Revolution
20.11.2019, 20:00
/ Metro Music Bar
Mirek Kemel s kapelou
21.11.2019, 19:30
/ Klub Leitnerova
Honza Křížek & kapela, support: Kuležák
21.11.2019, 20:00
/ Metro Music Bar
Thom Artway & Band + Vera Jonas
21.11.2019, 20:00
/ Kavárna Trojka
One night of Elvis
22.11.2019, 19:30
/ Sono Centrum
Skamparas a Peshata a Ganstaska koncert
23.11.2019, 20:00
/ Club Eleven
Hana Zagorová a Petr Rezek
24.11.2019, 19:30
/ Sono Centrum
Fågelle (Swe)
24.11.2019, 20:00
/ Kabinet múz
Kadebostany
24.11.2019, 20:00
/ Club Fléda
Kru kru voices a soukromá škola populárního zpěvu
26.11.2019, 19:00
/ Metro Music Bar
Ronley Teper´s Lipliners (Can) + Storno Beat (A) + Rabbit Slow
26.11.2019, 20:00
/ Kabinet múz
Filmová a populární hudba s Aristo Quartetem
28.11.2019, 19:00
/ KD Rubín
Pekař + support
29.11.2019, 20:00
/ Metro Music Bar
Vánoční koncert Václava Hybše
30.11.2019, 19:00
/ Janáčkovo divadlo
Oceán + Helmutova stříkačka
30.11.2019, 20:30
/ Metro Music Bar
Advent na Zelňáku
1.12.2019, 14:30
/ Zelný trh
Monika Absolonová
1.12.2019, 19:00
/ Sono Centrum
Věra Martinová a přátelé
2.12.2019, 19:00
/ Mahenovo divadlo
Film Music Tour
2.12.2019, 19:00
/ Sono Centrum
Ghost of You
3.12.2019, 20:00
/ Kabinet múz
Tata Bojs: Křest & Test
3.12.2019, 20:00
/ Sono Centrum
Szidi Tobias & Band Vianočné turné 2019
5.12.2019, 19:00
/ Divadlo Bolka Polívky
Bert & Friends + 7krát3 + Henge (UK)
5.12.2019, 20:00
/ Kabinet múz
Orchestr Lords Of The Sound
10.12.2019, 19:00
/ Bobycentrum
Brněnské Vánoce
11.12.2019, 10:00
/ Náměstí Svobody
Mikolas Josef
12.12.2019, 19:00
/ Sono Centrum
Koncert Chantal Poullain
13.12.2019, 19:00
/ Divadlo Bolka Polívky
Adventní gospely 2019: Nate Brown & One Voice
14.12.2019, 19:30
/ Semilasso
Anna K. - akustické turné
15.12.2019, 19:00
/ Mahenovo divadlo
Petra Janů – Vánoční koncert
16.12.2019, 19:00
/ Semilasso
ABBA Mania
16.12.2019, 20:00
/ Sono Centrum
Horečka sobotní noci
17.12.2019, 18:00
/ Hudební scéna MDB