Elektronika
Leni Kravac
1.8.2019, 20:00
/ Stará Pekárna
Dan Bárta a Alice / Vaňkovka Fest 2019
1.8.2019, 20:30
/ Galerie Vaňkovka
Of Lost Things
2.8.2019, 20:00
/ Stará Pekárna
000 / Evolet
7.8.2019, 19:00
/ Ponava Cafe
Guest centrum / Maraton Hudby 2019
8.8.2019, 11:00
/ Nádvoří staré radnice
LOL party kapela
8.8.2019, 19:00
/ Music Lab
Cirk La Putyka / Maraton Hudby 2019
8.8.2019, 21:00
/ Sono Centrum
Kabinet stage / Maraton Hudby 2019
9.8.2019, 15:00
/ Kabinet múz
Brunch 'n' Park stage / Maraton Hudby 2019
9.8.2019, 16:00
/ Moravské náměstí
Django stage / Maraton Hudby 2019
9.8.2019, 16:30
/ Malinovského náměstí
Martin Balik - "Moravák z Argentiny"
9.8.2019, 19:00
/ Music Lab
Cirk La Putyka / Maraton Hudby 2019
9.8.2019, 19:30
/ Sono Centrum
Čon-Kin / Hovaduo
9.8.2019, 20:00
/ Stará Pekárna
Poslední pólo / Maraton Hudby 2019
9.8.2019, 21:30
/ Lázně Rašínova
Folklor stage / Maraton Hudby 2019
10.8.2019, 10:00
/ Biskupský dvůr
Mincmistrovský sklep / Maraton Hudby 2019
10.8.2019, 12:30
/ Mincmistrovský sklep
Motionhouse, NoFit State / Maraton Hudby 2019
10.8.2019, 15:00
/ Náměstí Svobody
Pianoštafeta v Alfa pasáži / Maraton Hudby 2019
11.8.2019, 14:00
/ Alfa pasáž
Falcone v Music Lab Open Air
12.8.2019, 19:00
/ Music Lab
4/6 Dust in the Groove & Orbita
12.8.2019, 19:00
/ Ponava Cafe
Tomáš Vtípil
13.8.2019, 19:00
/ Ponava Cafe
Jam session ve Staré Pekárně
13.8.2019, 20:00
/ Stará Pekárna
Sajmon & Garfunkers
15.8.2019, 19:00
/ Ponava Cafe
Den Brna: Dobový jarmark na Dominikánském náměstí
17.8.2019, 10:00
/ Dominikánské náměstí
Jakub Kouba kvintet
19.8.2019, 19:00
/ Music Lab
Pocta Miloši Formanovi / MHF Špilberk
21.8.2019, 20:00
/ nádvoří hradu Špilberk
V dobrým jsme se sešli, tadáda dip tadáda
25.8.2019, 14:00
/ Biskupský dvůr
Mirror Ensemble
26.8.2019, 19:00
/ Ponava Cafe
Mc Xander (UK), Cocoman, Ešli
29.8.2019, 19:00
/ Kabinet múz
Hip hop & skate session na Moraváku
30.8.2019, 15:00
/ Moravské náměstí
Alexův Summer Jam
30.8.2019, 19:00
/ Jakubské náměstí
Už jsme doma
30.8.2019, 20:00
/ Stará Pekárna
Letní baLetní koktejl 2019
30.8.2019, 20:00
/ Biskupský dvůr
Gypsy Soul Gospel
5.9.2019, 19:00
/ Ponava Cafe
Trubaadůři na Špilberku
6.9.2019, 15:00
/ Hrad Špilberk
Terezie Vosáhlová & ALIVE /all in love/
6.9.2019, 19:00
/ Music Lab
Beton + Bahratal + Snět + Kaosquad
6.9.2019, 20:00
/ Kabinet múz
Marek Vandrák & Dezoláti trio
7.9.2019, 19:00
/ Music Lab
Pavla zpívá – koncert Pavly Dombrovské
8.9.2019, 19:00
/ Klub Leitnerova
Musica Balkanika
9.9.2019, 19:00
/ Music Lab
Bechy & Fee
11.9.2019, 19:00
/ Alterna
Předpremiérové kukátko: Hoffmannovy povídky
12.9.2019, 17:00
/ Janáčkovo divadlo
Petr Henych In Trio + Ginger Head
12.9.2019, 20:00
/ Metro Music Bar
Der Šenster Gob
13.9.2019, 19:00
/ Ponava Cafe
Cheap Thrills: I Love 69 Popgeju + Pitcha + Ctib + Samčo, Brat Dážďoviek
13.9.2019, 20:00
/ Kabinet múz
Ladis Sax feat. Liquidators Crew (LQ)
13.9.2019, 20:00
/ Music Lab
Going Up The Vesmír Tour + Zabiť Františka
14.9.2019, 19:00
/ Music Lab