Rap
Iva Bittová + Duo Jedlinský-Fischer
4.10.2023, 19:30
/ Hotel Kurdějov
ONUTĖ GRAŽINYTĖ – KLAVÍRNÍ RECITÁL
5.10.2023, 19:00
/ Besední dům
BALADY Z GOTINSKÉHO HÁJE
6.10.2023, 19:00
/ Besední dům
KVĚTOVANÝ KŮŇ
7.10.2023, 15:00
/ Besední dům
Česko-slovinský koncert
7.10.2023, 19:00
/ Konvent Milosrdných bratří
REINER(KACE)
7.10.2023, 20:00
/ Zahrada pod hradbami, park Špilberk
MADRIGAL VČERA A DNES
8.10.2023, 19:00
/ Aula stavební fakulty VUT
RENESANCE POLSKÉHO BAROKA
8.10.2023, 20:00
Podzimní benefiční koncert
9.10.2023, 16:30
/ kostel Nejsvětější Trojice v Králově poli
LEOŠ JANÁČEK A POZDNÍ OBROZENÍ NA MORAVĚ
10.10.2023, 18:00
/ Klácelova 281
SMUTEK UTEK?!
10.10.2023, 19:00
/ Náměstí Míru 377
ANTOINE REICHA
12.10.2023, 17:30
/ Besední dům
SÓLO PRO SKLENĚNOU HARMONIKU
12.10.2023, 19:00
/ Besední dům
TAK PRAVIL ZARATHUSTRA
13.10.2023, 19:00
/ Janáčkovo divadlo
POSLEDNÍ POHANSKÉ OBŘADY
14.10.2023, 21:00
/ evangelický kostel J. A. Komenského (zvaný Červený)
NEKLID ISLANDSKÉHO KLIDU
15.10.2023, 21:00
/ katedrála svatých Petra a Pavla
Espaňoleta
16.10.2023, 19:00
/ Mincmistrovský sklep
BESEDA SE SKLADATELI
17.10.2023, 10:00
/ Besední dům
HLEDÁNÍ ZTRACENÉ KRÁSY
17.10.2023, 19:00
/ Besední dům
HISTORICKÝ BRAHMS & SOUČASNÝ SILVESTROV
18.10.2023, 19:00
/ Besední dům
Dětský sbor Brno
19.10.2023, 19:00
/ Reduta
NOVÝ SVĚT MORAVSKÉHO PODZIMU: MEZI NEBEM A ZEMÍ
19.10.2023, 19:00
/ Besední dům
NOVÝ SVĚT MORAVSKÉHO PODZIMU: LIDSKÝ HLAS
20.10.2023, 19:00
/ Orlí 19
NOVÝ SVĚT MORAVSKÉHO PODZIMU: JANÁČKŮV AKADEMICKÝ ORCHESTR
21.10.2023, 19:00
/ Besední dům
ZÁVĚREČNÝ KONCERT – PARTNERSKÁ POZNAŇ
22.10.2023, 19:00
/ Janáčkovo divadlo
ADAM BEN EZRA
23.10.2023, 19:00
/ Besední dům
Český filharmonický sbor Brno a Moravia Brass Band
25.10.2023, 19:00
/ Besední dům
Společný koncert Konzervatoře a JAMU v Brně
26.10.2023, 17:00
/ kostel Nanebevzetí Panny Marie (u jezuitů)
Šimon Koleček
27.10.2023, 20:00
/ Ponava Cafe
VIVALDI TRIUMPHANS
30.10.2023, 19:00
/ Besední dům
Agadir: Současná slovenská poezie z očí do očí
31.10.2023, 18:00
/ Knihovna Jiřího Mahena
Lux Aeterna
1.11.2023, 20:00
/ evangelický kostel J. A. Komenského (zvaný Červený)
Kluci jedou Tour
3.11.2023, 19:00
/ ENTER Club
Zádušní mše za Ivana Sedláčka
4.11.2023, 17:00
/ katedrála svatých Petra a Pavla
2. abonentní koncert
5.11.2023, 19:00
/ Besední dům
DOKTOR FAUSTUS
5.11.2023, 19:00
/ FAVU, Bývalá pitevna na Údolní 53
TOM HOLLISTON (CAN, NOMEANSNO) + SIMON WELLS (UK, EX-SNUFF / SOUTHPORT)
5.11.2023, 20:00
/ Kabinet múz
Umělecké pódium: „Milá Fanny, milý Felixi…“
6.11.2023, 19:30
/ Vila Tugendhat
Mýty a hudba Bílé hory: Komponovaný večer spojuje historii a hudbu
7.11.2023, 0:00
/ Letohrádek Hvězda
FREE FORMS no. 12
8.11.2023, 20:00
/ Ponava Cafe
PETR FIALA 80 & BRAHMS 190
9.11.2023, 19:00
/ Besední dům
PETR FIALA 80 & BRAHMS 190
10.11.2023, 19:00
/ Besední dům
RODINNÉ ABONMÁ HUDBA A VĚDA
11.11.2023, 10:30
/ Besední dům
Koncert ke 111. výročí založení Vachova sboru moravských učitelek
11.11.2023, 18:00
/ Dvorana VUT
Vavřínový věneček aneb Podivný kabaret v divné době
11.11.2023, 19:00
/ Cabaret des Péchés
Jozef Holly
12.11.2023, 19:00
/ Sono Centrum
Benefiční koncert Děti dětem
14.11.2023, 19:00
/ Koncertní sál Konzervatoře Brno
Benefiční koncert Děti dětem - Gloria Brunensis
14.11.2023, 19:00
/ Koncertní sál Konzervatoře Brno
MLADÁ KREV aneb HUDBA ZBLÍZKA I
15.11.2023, 19:00
/ Besední dům