Ostatní
PUSHTEEK FEST
10.12.2022, 20:00
/ Kabinet múz
minus123minut
15.12.2022, 20:30
/ Metro Music Bar
Autorské čtení Jiřího Plocka
19.12.2022, 17:00
/ Knihovna Jiřího Mahena
Budoár staré dámy + Betonovej bez
21.12.2022, 19:30
/ Stará Pekárna
Island Mint | Nichi Mlebom
11.1.2023, 20:00
/ Alterna
SOFTSPOT: CHALAPEÑO + ANA MI + KEVIN
18.1.2023, 20:00
/ Kabinet múz
Bottled Fish (KZ/RU/UA)
19.1.2023, 20:00
/ Kafara
26. REPREZENTAČNÍ PLES FILHARMONIE BRNO
21.1.2023, 19:00
/ Besední dům
LABELLO NIGHT VOL. 2
21.1.2023, 20:00
/ Kabinet múz
CERMAQUE: LAMENT + ZHILEE
23.1.2023, 20:00
/ Kabinet múz
HAUSE PLANTS (PT) + BARE ESCAPE + BREN
24.1.2023, 20:00
/ Kabinet múz
Shortparis (RU)
25.1.2023, 22:00
/ Club Fléda
Addenda (ES), Otra Vez (CZ), Rožava (CZ)
26.1.2023, 19:00
/ Sibiř
Martina Trchová + Evolet
27.1.2023, 19:30
/ Stará Pekárna
PONDĚLNÍCI + PENTAGRAMČEK
27.1.2023, 20:00
/ Kabinet múz
ON AIR: LIVE III.
31.1.2023, 20:00
/ Kabinet múz
Choroš (ex Neočekávaný dýchánek)
1.2.2023, 20:00
/ Stará Pekárna
Swingový ples
4.2.2023, 19:30
/ SVČ Lužánky
BUTTERCLUB MAYHEM
10.2.2023, 20:00
/ Kabinet múz
Wolf Lost In The Poem
11.2.2023, 20:00
/ Ponava Cafe
LAZER VIKING + VELLOCET ROLL
11.2.2023, 20:00
/ Kabinet múz
Píseň jako symbol
14.2.2023, 17:00
/ Knihkupectví Academia
Kluk z Husovky, Živo
17.2.2023, 19:00
/ Café Práh
Jarret, Monopól
21.2.2023, 19:00
/ Café Práh
RAINBOW BALL BRNO
24.2.2023, 21:00
/ ENTER Club
KOMUNITNÍ PRÁCE A PARTICIPACE
27.2.2023, 19:30
/ Besední dům
SOFTSPOT: SLAV + JULEK PLOSKI (PL) + MEZI PATRY KLID
8.3.2023, 20:00
/ Kabinet múz
Cabaretní ples 2023
11.3.2023, 19:00
/ Cabaret des Péchés
TOYOTA VANGELIS (KŘEST) + TOKYO DRIFT (KŘEST)
14.3.2023, 20:00
/ Kabinet múz
TOMÁŠ NIESNER (KŘEST) + ADAM BADÍ DONOVAL
15.3.2023, 20:00
/ Kabinet múz
ANNET X & CHAMPION SOUND
17.3.2023, 20:00
/ Kabinet múz
KULE + Panracek + Chora Sfakion
18.3.2023, 20:00
/ Alterna
Pátí na světě
24.3.2023, 20:00
/ Rusty Nail Music Club
DUŠAN VLK + TEMNÝ RUDO + KRSTNÍ OTCOVIA
24.3.2023, 20:00
/ Kabinet múz
Swingový ples
25.3.2023, 19:30
/ SVČ Lužánky
OTTONE PESANTE (IT) + GRIDE + MASÁŽ
26.3.2023, 20:00
/ Kabinet múz
TRYO (KŘEST) + VDYD + FEBRUARY
30.3.2023, 20:00
/ Kabinet múz
HELLO MARCEL (KŘEST) + MUTANTI HLEDAJ VÝCHODISKO + DON JUAN DISCO
1.4.2023, 20:00
/ Kabinet múz
Betonovej Bez
6.4.2023, 20:00
/ Stará Pekárna
Land of Ooo | Hello Incognito
6.4.2023, 20:00
/ Alterna
HENGE (UK)
9.4.2023, 20:00
/ Kabinet múz
Hardstyle CZ
15.4.2023, 21:00
/ ENTER Club
Petra Šany Šanclová
19.4.2023, 19:00
/ Café Práh