Rusty Nail Music Club
Výstava 95 let brněnského rozhlasu
1.10.2019, 10:00
/ Galerie Celnice
Dvorská hudba krále Ludvíka XIV. / Moravský podzim
1.10.2019, 19:00
/ Konvent Milosrdných bratří
Lednicko-valtický hudební festival 2019
1.10.2019, 19:00
/ zámek Valtice
Večer klavírního tria
1.10.2019, 19:30
/ Besední dům
Gide / Martinů: Oidipus / Moravský podzim
2.10.2019, 19:00
/ Divadlo Husa na provázku
Barbara Maria Willi uvádí: Franziska Fleischanderl, Barbara M.Willi / Flirtování s cimbálem
2.10.2019, 19:30
/ Konvent Milosrdných bratří
Písně Martinů v Besedním domě / Moravský podzim
3.10.2019, 19:00
/ Besední dům
Martinů Voices / Moravský podzim
4.10.2019, 19:00
/ evangelický kostel J. A. Komenského (zvaný Červený)
Písně Martinů v brněnských vilách - vila Stiassni / Moravský podzim
5.10.2019, 11:00
/ Vila Stiassni
Písně Martinů v brněnských vilách - vila Löw-Beer / Moravský podzim
5.10.2019, 15:00
/ Vila Löw-Beer
Písně Martinů v brněnských vilách - vila Tugendhat / Moravský podzim
5.10.2019, 17:00
/ Vila Tugendhat
Hoffmannovy povídky
5.10.2019, 17:00
/ Janáčkovo divadlo
Moravský podzim dětem
6.10.2019, 14:00
/ Kabinet múz
Večeře a paráda / Moravský podzim
6.10.2019, 19:00
/ Divadlo Na Orlí
Uměnovědný biograf / Moravský podzim
7.10.2019, 14:00
/ Univerzitní Kino Scala
Weinberg 100 – I / Moravský podzim
7.10.2019, 19:00
/ Besední dům
Stabat Mater
7.10.2019, 19:30
/ Stará radnice - Freskový sál
Couperin a Tiburtina Ensemble / Moravský podzim
8.10.2019, 19:00
/ kostel Nanebevzetí Panny Marie (u jezuitů)
Faust a Markéta
9.10.2019, 18:00
/ Janáčkovo divadlo
The Sound is Innocent / Moravský podzim
9.10.2019, 18:30
/ Univerzitní Kino Scala
Zahajovací koncert sezony 2019/2020
9.10.2019, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Anderszewski a Mozart / Moravský podzim
10.10.2019, 19:00
/ Besední dům
Ensemble Opera Diversa - Vícesborový koncert renesančních motet
12.10.2019, 17:00
/ Kostel Sv. Jakuba
Versailles / Moravský podzim
12.10.2019, 19:00
/ Besední dům
Weinberg 100 – II / Moravský podzim
13.10.2019, 19:00
/ Besední dům
Uměnovědný biograf / Peter Eötvös / Moravský podzim
14.10.2019, 14:00
/ Univerzitní Kino Scala
Uměnovědný biograf / Peter Eötvös / Moravský podzim
14.10.2019, 14:00
/ Univerzitní Kino Scala
Tanec slunce / Moravský podzim
14.10.2019, 19:00
/ Mahenovo divadlo
Absolventský koncert / Petr Kičinko – fagot
14.10.2019, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Fórum nové hudby
16.10.2019, 17:00
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Davies + Eötvös = 150 / Závěrečný koncert / Moravský podzim
16.10.2019, 19:00
/ Besední dům
Bacha na Mozarta / Musikalische Exequien
16.10.2019, 19:30
/ kostel sv. Michala
Vanessa Mae
16.10.2019, 20:00
/ DRFG Arena (Hala Rondo)
Absolventský koncert / Marcela Jelínková – klavír
17.10.2019, 17:00
/ Komorní sál HF JAMU v Brně
The JAR feat. Kirill Yakovlev
17.10.2019, 20:00
/ Music Lab
Komorní koncert
20.10.2019, 19:00
/ Besední dům
Koncert posluchačů
21.10.2019, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Michaela Koudelková a Ensemble Opera Diversa
22.10.2019, 19:00
/ Konvent Milosrdných bratří
Koncert laureátů soutěží
23.10.2019, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Koncert laureátů soutěží
24.10.2019, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
101 piv - 101 obrazů 30 rumů svobody?
27.10.2019, 18:00
/ Dům Pánů z Lipé
Hudba a vesmír / FB Dětem
29.10.2019, 9:00
/ Besední dům
Fagotový recitál
29.10.2019, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Koncert pedagogů
30.10.2019, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Mladá krev aneb hudba zblízka
31.10.2019, 19:30
/ Besední dům
Koncert laureátů soutěží
31.10.2019, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Fanfáry pro žestě
2.11.2019, 10:30
/ Besední dům
Gido se vrací domů: Koncert ve vile Stiassni
2.11.2019, 18:00
/ Vila Stiassni
Prorok větru - česká předpremiéra
3.11.2019, 14:00
/ Divadlo Na Orlí
Podzimní koncert / Kantiléna
3.11.2019, 17:00
/ Besední dům