Vokální
WWW NEUROBEAT + WIERDSKY
14.12.2023, 20:00
/ Kabinet múz
Balet československého rozhlasu
15.12.2023, 19:00
/ Stará Pekárna
ZUBY NEHTY - MALÉ ZUBY (KŘEŠT) + NIKOLA MUCHA
18.12.2023, 20:00
/ Kabinet múz
PAST + HOST
20.12.2023, 20:00
/ Kabinet múz
Sniff / Skardu / Poizn
22.12.2023, 19:00
/ ArtBar Druhý Pád
Progres 2 – vánoční koncert
22.12.2023, 20:00
/ Metro Music Bar
ZADÁCI IN REGGAE
28.12.2023, 20:30
/ Metro Music Bar
Cabaretní ples
6.1.2024, 20:00
/ Cabaret des Péchés
ART IN DA HOUSE
6.1.2024, 20:00
/ Kabinet múz
Bolka + Michal Cáb
6.1.2024, 20:00
/ Kafara
Free Forms no. 14
10.1.2024, 20:00
/ Ponava Cafe
Distant Bells 4 - Pink Floyd Tribute
17.1.2024, 20:30
/ Metro Music Bar
Betonovej Bez a Xychty
18.1.2024, 0:00
/ Stará Pekárna
ZOOBLASTERS + MOVEBREAKERS
18.1.2024, 20:00
/ Kabinet múz
THE UNDERGROUND YOUTH (DE) + VDYD
20.1.2024, 20:00
/ Kabinet múz
XCES LIVESET (SK) + ČAU ČESKO
22.1.2024, 20:00
/ Kabinet múz
WUDAO + HOSTÉ
23.1.2024, 20:00
/ Kabinet múz
SOFTSPOT: LILATESLA + KLARA WODEHN + KRABS (LIVE)
24.1.2024, 20:00
/ Kabinet múz
Vladimír Václavek | Moonshye
25.1.2024, 20:00
/ Alterna
Virgin Gig
26.1.2024, 20:00
/ Stará Pekárna
Pentagramček & Stopové prvky asfaltu
26.1.2024, 20:00
/ ArtBar Druhý Pád
27. REPREZENTAČNÍ PLES FILHARMONIE BRNO
27.1.2024, 19:00
/ Besední dům
Zdeněk Zoufalec Sedlák + Milan Laichman
3.2.2024, 20:00
/ Rusty Nail Music Club
Carats of des Péchés
10.2.2024, 20:00
/ Cabaret des Péchés
DISONANT + THE MIDDLE OF THE SANDWICH + REZ
13.2.2024, 20:00
/ Kabinet múz
MEOWLAU X VAL + PANOPTIKUM
14.2.2024, 20:00
/ Kabinet múz
PRVNÍ HOŘE + VÍTRHOLC
15.2.2024, 20:00
/ Kabinet múz
Them Switcheroos & Random Choices
15.2.2024, 20:00
/ ArtBar Druhý Pád
BERLIN MANSON (SK) + TEMNÝ RUDO (SK) + KATASTR
16.2.2024, 20:00
/ Kabinet múz
Anna Vaverková | KULE
21.2.2024, 20:00
/ Alterna
Brighter Days
22.2.2024, 0:00
/ ArtBar Druhý Pád
WHYOHWHY (KŘEST) + ORIENT + NANO
22.2.2024, 20:00
/ Kabinet múz
Universal Underground
23.2.2024, 18:00
/ Sono Centrum
Eastern block | BONGHEMIA
23.2.2024, 20:00
/ ArtBar Druhý Pád
Jakima & Tigran Stand-up
28.2.2024, 20:00
/ ArtBar Druhý Pád
Lazer Viking | Kapitán Krab
29.2.2024, 20:00
/ Alterna
NOVEMBER 2ND
5.3.2024, 20:00
/ Kabinet múz
CONSTANT SMILES (USA) + CLEMENTINE VALENTINE (NZ)
6.3.2024, 20:00
/ Kabinet múz
DETI (SK) + HOST
9.3.2024, 20:00
/ Kabinet múz
HACKEDEPICCIOTTO (DE/USA)
13.3.2024, 20:00
/ Kabinet múz
Forest Swords (UK)
13.3.2024, 21:00
/ Club Fléda