Události

Přidejte svoji akci
filtr zobrazení
  od:
  do:

Animal Farm a Worn Out Jacket

20.3.2024, 19:00 / Stará Pekárna

VLTAVA

20.3.2024, 20:00 / Kabinet múz

Vzpomínka na Karla Kryla: Viki Olejárová

20.3.2024, 20:00 / Jazz bar U kouřícího králíka

Kateřina Marie Tichá a Bandjeez

20.3.2024, 20:00 / Sono Centrum

MICHAL PAVLÍČEK TRIO

20.3.2024, 20:30 / Metro Music Bar

FAST FOOD ORCHESTRA

21.3.2024, 19:00 / Kabinet múz

Kumbalu

21.3.2024, 19:00 / Stará Pekárna

Lakecia Benjamin & Takuya Kuroda: Midnight Crisp

21.3.2024, 19:30 / Divadlo Husa na provázku

last millennials. | QAI

21.3.2024, 20:00 / Alterna

Roman Hampacher

21.3.2024, 20:00 / Jazz bar U kouřícího králíka

Thom Artway + Martin Harich (SK)

21.3.2024, 20:30 / Metro Music Bar

Thom Artway + Martin Harich (SK)

21.3.2024, 20:30 / Metro Music Bar

V ORCHESTRU

22.3.2024, 17:00 / Besední dům

Rusty Nail

22.3.2024, 18:00 / Rusty Nail Music Club

BRAVE RIVAL (UK)

22.3.2024, 19:00 / Stará Pekárna

PAIN + MAGENTA + DJ RUBENZ + SOUL EX MACHINA

22.3.2024, 20:00 / Kabinet múz

U.D.O.

22.3.2024, 20:00 / Sono Centrum

Jazz Ladies & Co

22.3.2024, 20:00 / Cabaret des Péchés

Matamar Circle 360

22.3.2024, 21:00 / ENTER Club

Martina Trchová a Polovičná porcia /SK/

23.3.2024, 19:00 / Stará Pekárna

Robin Zoot - PONYA tour

23.3.2024, 20:00 / Club Fléda

BREN (KŘEST) + KAKKTUS + MOŘE DNÍ

23.3.2024, 20:00 / Kabinet múz

Vašek Koubek

23.3.2024, 20:00 / Jazz bar U kouřícího králíka

Black Sabbath revival

23.3.2024, 20:00 / Rusty Nail Music Club

Like - It

23.3.2024, 20:30 / Metro Music Bar

Řecké pašije

24.3.2024, 17:00 / Janáčkovo divadlo

Epic film music of Star Wars Symphonic Tribute

24.3.2024, 17:00 / Sono Centrum

Mamma Mia!

24.3.2024, 18:00 / Hudební scéna MDB

ENSEMBLE INÉGAL: ZELENKA

24.3.2024, 20:00 / kostel sv. Janů (u minoritů)

KALEIDA (UK) + VIAH

24.3.2024, 20:00 / Kabinet múz

SCHOLA GREGORIANA PRAGENSIS: EBEN

25.3.2024, 19:30 / Kostel Sv. Tomáše

Radůza

26.3.2024, 19:00 / Mahenovo divadlo

Strain Rate a Franzie

26.3.2024, 19:00 / Stará Pekárna

Trio Grande

26.3.2024, 19:30 / Cabaret des Péchés

LAKE MALAWI

26.3.2024, 20:00 / Kabinet múz

Hudbou k přátelství/Musik bringt Freu(n)de

27.3.2024, 18:00 / Konvent Milosrdných bratří

PRIME ORCHESTRA

27.3.2024, 19:00 / Sono Centrum

Baronova holota

27.3.2024, 19:00 / Stará Pekárna

POST-HUDBA

27.3.2024, 20:00 / Kabinet múz

Kytarový recitál Flamenca s tancem

27.3.2024, 20:00 / Jazz bar U kouřícího králíka

TENEBRAE I: HURNÍK, KLAUDA

27.3.2024, 21:00 / bazilika Nanebevzetí Panny Marie na Starém Brně, Mendlovo náměstí

Bex Marshall Band (UK)

28.3.2024, 19:00 / Stará Pekárna

TENEBRAE II: KREJČÍ, PELIKÁN

28.3.2024, 21:00 / bazilika Nanebevzetí Panny Marie na Starém Brně, Mendlovo náměstí

MALALATA

28.3.2024, 21:00 / Club Fléda

THE SILVER SPOONS

29.3.2024, 20:00 / Kabinet múz

TENEBRAE III: MÚČKA, PROCHÁZKA

29.3.2024, 21:00 / bazilika Nanebevzetí Panny Marie na Starém Brně, Mendlovo náměstí

Meryno

30.3.2024, 20:00 / Jazz bar U kouřícího králíka