Pro děti
Jazz Brno 2017 / Buckshot Gala (Francie/USA)
24.10.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
minus123minut
24.10.2017, 20:00
/ Club Fléda
Expozice nové hudby: ISHA trio / komorní koncert
25.10.2017, 19:00
/ Besední dům
Koncert laureátů soutěží 2016/2017
25.10.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
New Time Orchestra & Hana Holišová
25.10.2017, 19:30
/ KD Rubín
Jiří Stivín - Stivín věčně živý
25.10.2017, 20:00
/ Divadlo Bolka Polívky
Thom Artway
25.10.2017, 20:00
/ Sono Centrum
Etno Brno 2017 / Rí Ra
25.10.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
Lesní Zvěř live
25.10.2017, 20:00
/ Music Lab
Shilpa Ray [USA/Northern Spy]
25.10.2017, 20:00
/ Kabinet múz
Ovoce a Lola
25.10.2017, 20:00
/ Club Eleven
Festival ve středu
25.10.2017, 20:00
/ Café Práh
Expozice nové hudby: Moscow Contemporary Music Ensemble / Machinery
25.10.2017, 21:00
/ Besední dům
Moravský podzim 2017: Accademia Bizantina - Agitata
26.10.2017, 19:30
/ Besední dům
Koncert laureátů soutěží 2016/2017
26.10.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Robert Křesťan a Druhá tráva
26.10.2017, 19:30
/ KD Rubín
Voxel s Cimbálovkou
26.10.2017, 20:00
/ Club Fléda
Peter Lipa & band
26.10.2017, 20:00
/ Sono Centrum
Voxel s Cimbálovkou
26.10.2017, 20:00
/ Club Fléda
Huso + Jinan
26.10.2017, 20:00
/ Café Práh
Netbox Fest
27.10.2017, 18:00
Moravský podzim 2017: Janáčkovo kvarteto
27.10.2017, 19:30
/ Besední dům
Koncert hostů Collegium Zielenski
27.10.2017, 19:30
/ kostel sv. Janů (u minoritů)
Kingsfield
27.10.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
Suspect Parts
27.10.2017, 20:00
/ Kabinet múz
Sodoma Gomora
27.10.2017, 21:00
/ Club Fléda
Moravský podzim 2017: Masarykovské sbory
28.10.2017, 10:00
/ Janáčkovo divadlo
Bachův varhanní podzim: Varhanní maraton
28.10.2017, 10:00
/ Aula HF JAMU
Moravský podzim 2017: Poetické úvahy ve volných chvílich
28.10.2017, 19:30
/ Besední dům
Bazztaarklan
28.10.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
Sabina Ludányiová & Artmosphere
28.10.2017, 20:00
/ Music Lab
Nauzea Orchestra & Psychocandy & DJ Florian Catsgrave
28.10.2017, 20:00
/ Kabinet múz
Bachův varhanní podzim: Sofia Mavrogenidou, Barbara M. Willi
29.10.2017, 19:00
/ evangelický kostel J. A. Komenského (zvaný Červený)
Ken Hensley (Uriah Heep) & Our Propaganda band
29.10.2017, 20:00
/ Sono Centrum
Koncert k 10. výročí úmrtí doc. Pavla Šumpíka
30.10.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Fórum nové hudby
30.10.2017, 19:30
/ Komorní sál HF JAMU v Brně
Tomáš Kočko & Orchestr
30.10.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
Nrvs Lvrs [US] / Ctib / Násilník
30.10.2017, 20:00
/ Kabinet múz
Cotatcha Orchestra & Vincenc Kummer
30.10.2017, 20:00
/ HaDivadlo
Wraadap band ze Smetanky Zdeňka Treblíka
30.10.2017, 20:30
/ Metro Music Bar
Klavírní recitál / Jonathan Powell
31.10.2017, 16:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Jazz Brno 2017 / Marianne Solivan & W. Phishbacher Trio (USA/CZ)
31.10.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
Hladolet – písně z Balady pro banditu
31.10.2017, 20:00
/ Café Práh
Carpet Cabinet /support: Pixels of the Universe
31.10.2017, 20:00
/ Music Lab
Mladá krev aneb Hudba zblízka 1
1.11.2017, 19:30
/ Besední dům
Pavel Čadek, Michal Horák
1.11.2017, 20:00
/ Café Práh
Darek Neumann zpívá Kočičkovou
1.11.2017, 20:30
/ Metro Music Bar