Události
Flora [ISR] & Never Sol [CZ]
25.9.2017, 20:00
/ Kabinet múz
Lab Jam Session: Standards?
25.9.2017, 20:00
/ Music Lab
Santiago Cordoba (Violentango - Argentina)
25.9.2017, 20:30
/ Metro Music Bar
Vox Imaginis: Brněnské inspirace
26.9.2017, 19:00
/ Moravská Galerie (budova UMPRUM)
Jarboe [US, ex-Swans] & Father Murphy [IT]
26.9.2017, 20:00
/ Kabinet múz
Tomáš Klus
26.9.2017, 20:30
/ Metro Music Bar
Maria Luigi Cherubini: Requiem in C minor
27.9.2017, 19:00
/ Besední dům
Tom Jegr and Gang
27.9.2017, 19:00
/ Ponava Cafe
Slavnostní koncert
27.9.2017, 19:00
/ Besední dům
Dětství Ježíšovo
27.9.2017, 19:30
/ katedrála svatých Petra a Pavla
GATE Crasher, Booters, Tezaura
27.9.2017, 19:30
/ Melodka
Ronley Teper
27.9.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
Jasss [Mannequin Rec. / ESP] & Møreti [MUAH] & Endless Illusion
27.9.2017, 21:00
/ Kabinet múz
Silent Stream of Godless Elegy
28.9.2017, 19:30
/ Melodka
Paddy And The Rats
28.9.2017, 20:00
/ Club Eleven
Jazz Brno 2017 / Moussa Cissokho African Project (Sen./CH/IZ)
28.9.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
The Flamenco Thief
28.9.2017, 20:00
/ Music Lab
Black Sabbath: The End of The End
28.9.2017, 20:30
/ Univerzitní Kino Scala
The Bloosers
28.9.2017, 20:30
/ Metro Music Bar
Painting Memories, Eponine, Hell Paso
29.9.2017, 19:30
/ Melodka
Brünnfield
29.9.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
Ghettoblaster & Edošův Kur-ník & Atlantik
29.9.2017, 20:00
/ Kabinet múz
Moravský podzim 2017: Festivalový předkrm
30.9.2017, 19:00
/ Besední dům
Rock for People presents: Seether (JAR)
30.9.2017, 20:00
/ Club Fléda
Panacik [SK] & Friends
30.9.2017, 20:00
/ Kabinet múz
Hudba Tvýho Fotra Blues Band
30.9.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
Veteráni Studené Války
30.9.2017, 20:00
/ Radost concert & culture hall
Carvin Jones (USA)
30.9.2017, 20:30
/ Metro Music Bar
Pátí na světě - křest alba Uniori / host Pjoni
1.10.2017, 20:00
/ PRAHA / Fórum pro architekturu a média
Jubilující kvarteto
2.10.2017, 19:30
/ Besední dům
Jazz Brno 2017 / Ben Holder & Petr Beneš (UK/CZ)
2.10.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
Pop In Swing Project
2.10.2017, 20:30
/ Metro Music Bar
Vetka (UA)
2.10.2017, 22:00
/ Music Lab
Iszek Baraque
3.10.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
Nvmeri [SK] & Acute Dose & Voodooyoudo
3.10.2017, 20:00
/ Kabinet múz
Kieslowski
3.10.2017, 20:30
/ Metro Music Bar
Bachův varhanní podzim: Hans Fagius
4.10.2017, 19:00
/ kostel Nanebevzetí Panny Marie (u jezuitů)
VUS Ondráš: Božská flétna
4.10.2017, 19:00
/ Sono Centrum
Zimní cesta
4.10.2017, 19:30
/ Besední dům
Etno Brno 2017 / Anatoli
4.10.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
Student Electro Swing
4.10.2017, 22:00
/ Club Fléda
Moravský podzim 2017: Vexation
5.10.2017, 15:00
/ Besední dům
Synkopy 61
5.10.2017, 19:00
/ Šelepka
Desmod (SK)
5.10.2017, 20:00
/ Sono Centrum
Budoár staré dámy / Cermaque
5.10.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
Ventolin & guests
5.10.2017, 20:00
/ Kabinet múz