Vokální
Miroslav Sekera / klavír
11.6.2024, 19:30
/ Lomnice synagoga
ORA COGAN (CAN) + VDYD
11.6.2024, 20:00
/ Kabinet múz
Tomáš Netopil / housle, Markéta Klaudová / soprán, Collegium Colloredo
12.6.2024, 19:30
/ zámek Valtice
GRÓA (ISL) + SHALLOV (SK) + DOMINIK PROK (SK)
12.6.2024, 20:00
/ Kabinet múz
VUS Ondráš & BROLN a hosté
12.6.2024, 20:30
/ hrad Špilberk
Epoque Quartet
13.6.2024, 18:00
/ Kuřim nám. 1. května
TOAD PLANET (KŘEST) + LEEB0RN
13.6.2024, 20:00
/ Kabinet múz
VUS Ondráš | Ondrášovské putování
13.6.2024, 20:30
/ hrad Špilberk
MOZARTOVY DĚTI NA NÁMĚSTÍ SVOBODY
14.6.2024, 15:00
/ Náměstí Svobody
OPEN-AIR KONCERT KE DNI OTCŮ
16.6.2024, 17:00
/ Blahoslavův dům
Pavel Svoboda, Adam Suk / varhany
16.6.2024, 19:00
/ bazilika Nanebevzetí Panny Marie a sv. Cyrila a Metoděje - Velehrad
Josef Špaček / housle, Vilém Vlček / violoncello, Miroslav Sekera / klavír
17.6.2024, 19:30
/ Žďár nad Sázavou - Městské divadlo
miniMAXband a Ruda Králík
18.6.2024, 19:00
/ Café Práh
Jan Bartoš / klavír
18.6.2024, 19:30
/ Bystřice nad Pernštejnem - Kulturní dům
Od Ábelových dětí po Metu temnostní
19.6.2024, 18:00
Matouš Zukal / klavír
19.6.2024, 19:30
/ Hustopeče - Evangelický kostel
Duo Ardašev
19.6.2024, 19:30
/ Panský dvůr Telč
Zuzana Stivínová / Medea, Tomáš Netopil / dirigent, Czech Ensemble Baroque
20.6.2024, 19:00
/ Besední dům
DVOŘÁK & SIBELIUS
20.6.2024, 19:00
/ Janáčkovo divadlo
Duo Ardašev
20.6.2024, 19:30
/ zámek Lysice
Kvietah | Člověk krve
20.6.2024, 20:00
/ Alterna
Petr Popelka / kontrabas, Zemlinského kvarteto
21.6.2024, 19:30
/ zámek Slavkov u Brna
Petr Nouzovský / violoncello, Martin Sadílek / harfa, Martin Kasík / klavír
22.6.2024, 19:30
/ zámek Rájec - Jestřebí
Jiří Rožeň, Pavel Voráček / klavír, Victoria Khoroshunova / soprán
24.6.2024, 19:30
/ Knihovna - zámek Náměšť nad Oslavou
Huelgas Ensemble, Paul van Nevel
25.6.2024, 19:00
/ kostel sv. Šimona a Judy
Anna Paulová / klarinet, Martin Kasík / klavír
26.6.2024, 19:30
/ Ivančice
Random Choices | MATE RADI HADI
26.6.2024, 20:00
/ Alterna
Sukovo kvarteto
27.6.2024, 19:30
/ zámek Moravský Krumlov
Mark Reeve
28.6.2024, 0:00
/ ENTER Club
Nashle není sbohem!
28.6.2024, 20:00
/ Alterna
Let's Glow
28.6.2024, 20:00
/ Cabaret des Péchés
Cabaret OSCAR NIGHT
29.6.2024, 20:00
/ Cabaret des Péchés
Magdalena Kožená / mezzosoprán, Kirill Gerstein / klavír
10.7.2024, 19:00
/ Besední dům
Maraton hudby 2024 I Vincent Peirani & Jokers + Puuluup
8.8.2024, 19:00
/ Sono Centrum
Maraton hudby 2024 I Baron Haze + Raphael Wressnig + Aid Kid
9.8.2024, 17:30
/ Divadlo Husa na provázku
Maraton hudby 2024 I Marie Kieslowski + Budoár staré dámy + Malé zuby
9.8.2024, 18:00
/ Kabinet múz
Maraton hudby 2024 I Balkan Night: Circus Brothers + Djaikovski
9.8.2024, 18:30
/ hrad Špilberk
Maraton hudby 2024 I Jazz: Aid Kid & The Augmented Jazz Ensemble
9.8.2024, 21:00
/ Divadlo Husa na provázku
Maraton hudby 2024 I Alice in WonderBand + Naked + Les Égarés
10.8.2024, 17:30
/ První patro
Maraton hudby 2024 I Ondro a kamaráti + ČaroTaj
10.8.2024, 18:30
/ Divadlo Husa na provázku
Maraton hudby 2024 I Rock: Kabaret Dr. Caligariho + Povodí Ohře + The Bladderstones
10.8.2024, 20:00
/ Kabinet múz
Maraton hudby 2024 I Barbara Maria Willi & hosté
11.8.2024, 11:00
/ Nová radnice
Maraton hudby 2024 I Mahsa Vahdat + Vincent Peirani
11.8.2024, 18:00
/ Moravská Galerie (budova UMPRUM)
Barbara Maria Willi uvádí... XXI. roční koncertu cyklu staré hudby I Christine Schornsheim: Klávesová dáma
1.10.2024, 19:00
/ Konvent Milosrdných bratří
Barbara Maria Willi uvádí... XXI. roční koncertu cyklu staré hudby I M. Janková, B. M. Willi: Na křídlech zpěvu
8.11.2024, 19:00
/ Konvent Milosrdných bratří
Barbara Maria Willi uvádí... XXI. roční koncertu cyklu staré hudby I Cembalomania
6.12.2024, 19:00
/ Konvent Milosrdných bratří