Události
French Connection W/ Brook Line (Fra) & Joseph Tekcircus & Miltz
4.10.2019, 20:00
/ Kabinet múz
Beny M: Tour, čo má Ideu
4.10.2019, 20:00
/ Music Lab
Pio Squad a Galactic Donuts a Jimmy-G
4.10.2019, 20:00
/ Club Eleven
Flamenco day
5.10.2019, 16:00
/ Klub Leitnerova
Insania – Koncert 888!!!
5.10.2019, 19:00
/ Club Fléda
15 let soudobé hudební scény MDB
5.10.2019, 19:00
/ Hudební scéna MDB
Andrew „The Bullet“ Lauer & Band (USA)
5.10.2019, 20:00
/ Metro Music Bar
Josiah Konder (Dk) & Acid Row
5.10.2019, 20:00
/ Kabinet múz
Filip Mirus
5.10.2019, 20:30
/ Music Lab
Uměnovědný biograf / Moravský podzim
7.10.2019, 14:00
/ Univerzitní Kino Scala
Christof Kurzmann / Ken Vandermark Duo (AT/USA)
8.10.2019, 19:00
/ Ponava Cafe
Ventolin w/ Marius Konvoj
8.10.2019, 20:00
/ Kabinet múz
The Sound is Innocent / Moravský podzim
9.10.2019, 18:30
/ Univerzitní Kino Scala
Miloš Makovský – Neopak
9.10.2019, 20:00
/ Metro Music Bar
Gentlemen’s Club + SKRZNASKRZ
11.10.2019, 19:30
/ Klub Leitnerova
Nils Landgren Funk Unit (SWE) / Groove Brno
11.10.2019, 20:00
/ Metro Music Bar
Idea: Tempo / MC Gey: RλP-LIFE 2
11.10.2019, 20:00
/ Club Fléda
Groove Brno: Nils Landgren Funk Unit (SWE)
11.10.2019, 20:00
/ Metro Music Bar
Imperial Black Unit (Fr) + Prison Religion (Us) + Lightning Glove + Trauma + Hnát
11.10.2019, 20:00
/ Kabinet múz
Jan Blomqvist & Band
12.10.2019, 20:00
/ Club Fléda
Agata Kulis
12.10.2019, 20:00
/ Music Lab
Uměnovědný biograf / Peter Eötvös / Moravský podzim
14.10.2019, 14:00
/ Univerzitní Kino Scala
Uměnovědný biograf / Peter Eötvös / Moravský podzim
14.10.2019, 14:00
/ Univerzitní Kino Scala
Fórum nové hudby
16.10.2019, 17:00
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Medicine Boy (JAR) + Kittchen + Billow
16.10.2019, 20:00
/ Kabinet múz
Vanessa Mae
16.10.2019, 20:00
/ DRFG Arena (Hala Rondo)
Už jsme doma
17.10.2019, 20:00
/ Kabinet múz
Mamma Mia!
18.10.2019, 14:00
/ Hudební scéna MDB
Martin Matys x Kenny Rough
18.10.2019, 20:00
/ Music Lab
Fosco Alma
18.10.2019, 20:00
/ Club Eleven
The Mražák
19.10.2019, 19:00
/ Klub Leitnerova
Calin, STEIN27, SHXRTY & KOJO + další / MIKE ROFT
19.10.2019, 20:00
/ Club Fléda
Bellchild (De) + Bringers (Usa) + Cold Cold Nights + Mayberian Sanskülotts (Hu)
20.10.2019, 19:00
/ Kabinet múz
Hudební večer v kavárně Ponava
22.10.2019, 20:00
/ Ponava Cafe
Dan Tepfer: Natural Machines
23.10.2019, 19:30
/ Besední dům
Ghost-Note (USA) / Groove Brno
23.10.2019, 20:00
/ Metro Music Bar
Groove Brno: Ghost Note (USA)
23.10.2019, 20:00
/ Metro Music Bar
Groove Brno: Patax (ES)
24.10.2019, 20:00
/ Metro Music Bar
Jak se živit hudbou v roce 2020
25.10.2019, 14:00
/ Kabinet múz
Ausfahrt W/ Benedikt Frey [de]
25.10.2019, 20:00
/ Kabinet múz
Behind the Door
29.10.2019, 20:00
/ Alterna
Čáry života // Dné
29.10.2019, 20:00
/ Kabinet múz
Ivory Tusk (Argentina)
30.10.2019, 19:00
/ Ponava Cafe
Pavel Čadek & Úcellová skupina + křest alba
30.10.2019, 19:30
/ Klub Leitnerova