Současná
Starobrno Free Night: CraZze, Víčko, Brain Bleach
17.1.2022, 19:30
/ Melodka
Bitva kapel 2021 / 2022: ROCKET BUNNY vs. STOPIF
18.1.2022, 19:30
/ M13
BSP - koncert k 30. výročí
20.1.2022, 19:00
/ Semilasso
ŠKAREDÁ HOLKA - KŘEST
21.1.2022, 20:00
/ Kabinet múz
Bitva kapel 2021 / 2022: MONSTERS & MOTHERSHIPS vs. RANDOM CHOICES
25.1.2022, 19:30
/ M13
Black Sabbath Revival
29.1.2022, 20:00
/ Rusty Nail Music Club
Pepsi Free Night: Krize Identity, Spicy Boys, Bats vs. Cats
31.1.2022, 19:30
/ Melodka
Bitva kapel 2021 / 2022: GENOTHYPE vs. JENNY AND THE MACHINE ELVES
1.2.2022, 19:30
/ M13
ŠAMANOVO ZBOŽÍ + VOJDI
2.2.2022, 20:00
/ Kabinet múz
JammIN‘ DJ Andrea Fiorino & Petri Herzanen (sax)
3.2.2022, 22:00
/ Metro Music Bar
LUDENS / WILL SHAKE / ABOVE
5.2.2022, 19:30
/ Melodka
SUPERTESLA (KŘEST) + DEAD RATS (SK) + BUDWEIS DRUNKEN BASTARDS
5.2.2022, 20:00
/ Kabinet múz
SHALLOV + THE WILDERNESS + EDÚV SYN
11.2.2022, 20:00
/ Kabinet múz
Roman Dragoun
11.2.2022, 20:00
/ Jazz bar U kouřícího králíka
RETRO ROCK 80's & 90's → DJ Silent
11.2.2022, 21:00
/ M13
Tiché Lodi
12.2.2022, 20:00
/ Ponava Cafe
Starobrno Free Night: Noise Flow, Space Bandits, Proplet
14.2.2022, 19:30
/ Melodka
Lenka Dusilová feat. Květy
16.2.2022, 19:00
/ Club Fléda
ROCK POP History → DJ Silent
16.2.2022, 19:00
/ M13
Barča & Kolibřík, Ota Maňák, Juras Pan Sound, Pavla Dombrovská
17.2.2022, 19:00
/ Café Práh
INHUMATE (FR) + TEETHGRINDER (NL) + DISTASTE (AT)
17.2.2022, 19:30
/ Melodka
GHOST OF YOU + CHIEF BROMDEN + MARA JADE
17.2.2022, 20:00
/ Kabinet múz
Bitva kapel 2021 / 2022: ROCKET BUNNY vs. STOPIF
22.2.2022, 19:30
/ M13
René Souček, Alishi, Via omnis , Helena Kalambová, Ondřej Fikar & Drunkenweasel
24.2.2022, 19:00
/ Café Práh
Leeb0rn + Mancuso
25.2.2022, 20:00
/ Alterna
Trocha Klidu + Brixtn
25.2.2022, 20:00
/ Cabaret des Péchés
OLDIES BUT GOLDIES → Dj Silent
25.2.2022, 21:00
/ M13
Sklad by Walda
26.2.2022, 20:00
/ Kafara
NoLimit-NightOfZeppelin
26.2.2022, 20:00
/ Stará Pekárna
Pepsi Free Night: 301, WxP, Rocket Bunny
28.2.2022, 19:30
/ Melodka
VDYD (KŘEST) + SCIENCE KILLER + DJ ROMAN REICH + DJ TRICK
2.3.2022, 20:00
/ Kabinet múz
Golden Delicious
3.3.2022, 20:30
/ Metro Music Bar
BENEFIČNÍ VEČER PRO UKRAJINU - HOPES, SINKS, ČLOVĚK KRVE
4.3.2022, 19:00
/ Kabinet múz
Pro Tebe + RCV 8
4.3.2022, 20:00
/ Rusty Nail Music Club
SCORPION'S SONGS SYMPHONIC
4.3.2022, 20:00
/ Sono Centrum
Za Ukrajinu - Jan Hlucháň & Radek Gerla || Nebeztebe || Dan Režný
4.3.2022, 20:00
/ Stará Pekárna
The Silver Spoons x Deaf Heart: Rock'n'roll Strikes Back Tour
10.3.2022, 20:00
/ Melodka
Blank Out, Švindl, Bez Šance + Beach Bum a Tom77 v Bajkáči
11.3.2022, 19:00
/ Bajkazyl Brno
ObrBenefice pro Ukrajinu
11.3.2022, 19:00
/ Kafara
Rocky Leon + Dan Vertígo
11.3.2022, 19:30
/ Melodka
Aldabra + Barbar - koncert "Segal 60#"
11.3.2022, 20:00
/ Rusty Nail Music Club
KOMUNÁL + ALCHYMIE
12.3.2022, 20:00
/ Melodka
Joe Straggler + The Weathermakers
12.3.2022, 20:00
/ Rusty Nail Music Club
The New Normal
12.3.2022, 20:00
/ Stará Pekárna
SPYDER - Rock, Pop, R&B, Blues, Originals
12.3.2022, 20:00
/ Jazz bar U kouřícího králíka
Adam Vrbas & Ace and Bees
15.3.2022, 20:00
/ Stará Pekárna
Gustavo Rojo, Kudla a Kule
16.3.2022, 20:30
/ Metro Music Bar
TOLSTOYS (SK) + KAROLÍNA BERANOVÁ
17.3.2022, 20:00
/ Kabinet múz
Brünnfield & Helemese
17.3.2022, 20:00
/ Melodka