Události
Major Issues w/ DJ Sofa (BE)
27.9.2019, 21:00
/ Kabinet múz
Acute Dose on fire & hosté
28.9.2019, 18:00
/ Kabinet múz
Hungarian Django Swing (HU)
28.9.2019, 20:00
/ Metro Music Bar
Pil C, Čaba Laciga, Explicit sound
28.9.2019, 21:00
/ Club Fléda
Masterclass francouzské hudby s Dagmar Šaškovou
29.9.2019, 10:00
/ Akademie staré hudby
Lu von Schmidt & Ekstrom Kvartett
1.10.2019, 20:00
/ Metro Music Bar
Soulside (Usa/dischord) + A-sun Amissa (Uk) + Prohra Praha
1.10.2019, 20:00
/ Kabinet múz
Music Lab's 5th birthday party with Funky Chicken
1.10.2019, 20:00
/ Music Lab
Longital (Sk/křest) + Monoskop
2.10.2019, 20:00
/ Kabinet múz
Koncert Máty v Café práh
3.10.2019, 19:00
/ Café Práh
Circus problem + Timudej
3.10.2019, 20:00
/ Metro Music Bar
Blockhead (Usa) + Arms And Sleepers (Usa) + Yppah (Usa)
3.10.2019, 20:00
/ Kabinet múz
Zdenek Merta u klavíru
4.10.2019, 19:00
/ Činoherní scéna MDB
Hooverphonic (BE)
4.10.2019, 20:00
/ Club Fléda
French Connection W/ Brook Line (Fra) & Joseph Tekcircus & Miltz
4.10.2019, 20:00
/ Kabinet múz
Beny M: Tour, čo má Ideu
4.10.2019, 20:00
/ Music Lab
Pio Squad a Galactic Donuts a Jimmy-G
4.10.2019, 20:00
/ Club Eleven
Flamenco day
5.10.2019, 16:00
/ Klub Leitnerova
Insania – Koncert 888!!!
5.10.2019, 19:00
/ Club Fléda
15 let soudobé hudební scény MDB
5.10.2019, 19:00
/ Hudební scéna MDB
Andrew „The Bullet“ Lauer & Band (USA)
5.10.2019, 20:00
/ Metro Music Bar
Josiah Konder (Dk) & Acid Row
5.10.2019, 20:00
/ Kabinet múz
Filip Mirus
5.10.2019, 20:30
/ Music Lab
Uměnovědný biograf / Moravský podzim
7.10.2019, 14:00
/ Univerzitní Kino Scala
Christof Kurzmann / Ken Vandermark Duo (AT/USA)
8.10.2019, 19:00
/ Ponava Cafe
Ventolin w/ Marius Konvoj
8.10.2019, 20:00
/ Kabinet múz
The Sound is Innocent / Moravský podzim
9.10.2019, 18:30
/ Univerzitní Kino Scala
Miloš Makovský – Neopak
9.10.2019, 20:00
/ Metro Music Bar
Gentlemen’s Club + SKRZNASKRZ
11.10.2019, 19:30
/ Klub Leitnerova
Nils Landgren Funk Unit (SWE) / Groove Brno
11.10.2019, 20:00
/ Metro Music Bar
Idea: Tempo / MC Gey: RλP-LIFE 2
11.10.2019, 20:00
/ Club Fléda
Groove Brno: Nils Landgren Funk Unit (SWE)
11.10.2019, 20:00
/ Metro Music Bar
Imperial Black Unit (Fr) + Prison Religion (Us) + Lightning Glove + Trauma + Hnát
11.10.2019, 20:00
/ Kabinet múz
Jan Blomqvist & Band
12.10.2019, 20:00
/ Club Fléda
Agata Kulis
12.10.2019, 20:00
/ Music Lab
Uměnovědný biograf / Peter Eötvös / Moravský podzim
14.10.2019, 14:00
/ Univerzitní Kino Scala
Uměnovědný biograf / Peter Eötvös / Moravský podzim
14.10.2019, 14:00
/ Univerzitní Kino Scala
Fórum nové hudby
16.10.2019, 17:00
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Medicine Boy (JAR) + Kittchen + Billow
16.10.2019, 20:00
/ Kabinet múz
Vanessa Mae
16.10.2019, 20:00
/ DRFG Arena (Hala Rondo)
Už jsme doma
17.10.2019, 20:00
/ Kabinet múz
Mamma Mia!
18.10.2019, 14:00
/ Hudební scéna MDB
Martin Matys x Kenny Rough
18.10.2019, 20:00
/ Music Lab
Fosco Alma
18.10.2019, 20:00
/ Club Eleven