Jazz
Milena Fucimanová: Hnízda v octu
7.10.2021, 18:00
/ Knihovna Jiřího Mahena Bohunice
Tribe-J / Edain / Them Switcheroos
7.10.2021, 20:00
/ ArtBar Druhý Pád
Mental Tension, Reno Raines, Kalimero, Teufelsmauer, Hyacinth
8.10.2021, 19:00
/ Bajkazyl Brno
Katarzia + Aid Kid (Live)
8.10.2021, 20:00
/ Kabinet múz
Lab subject - night
8.10.2021, 20:30
/ ArtBar Druhý Pád
Huun Huur Tu
9.10.2021, 19:00
/ Semilasso
Ucid + Holič & Juan Live + PDCH + NNY + Parabot B2b Flowtek
9.10.2021, 20:00
/ Kabinet múz
Sodoma Gomora
9.10.2021, 20:00
/ ArtBar Druhý Pád
Acid Row & Bambulkyně Dobrodružstvá v Bajkazylu
9.10.2021, 20:00
/ Bajkazyl Brno
Blue Train: Endemit + Kind Images
10.10.2021, 20:00
/ Kabinet múz
Vladivojna La Chia (Křest)
12.10.2021, 20:00
/ Kabinet múz
Iva Bittová & Kytarové Kvarteto Aleph / Moravský Podzim
13.10.2021, 19:00
/ Besední dům
Ventolin - křest desky
13.10.2021, 20:00
/ Club Fléda
Brněnská zrcadla / Nový svět Moravského Podzimu
13.10.2021, 21:30
/ Blahoslavův dům
OR + SINKS + HOTHOUSE
15.10.2021, 20:00
/ Kabinet múz
HAZED: Lau (HUN) ✦ CT Kidobó (HUN) ✦ SJ Yellow
15.10.2021, 21:00
/ ArtBar Druhý Pád
Jake Loves Space + Abbie Falls + Vanguard
16.10.2021, 20:00
/ Kabinet múz
ARAN SATAN | PROHRA PRAHA | LAUNDERED SYRUP
16.10.2021, 20:30
/ Bajkazyl Brno
Hardcore Operation 13 - Footworxx Militant Crew
16.10.2021, 21:00
/ Favál music circus
Brian Charette SCS Supertrio
17.10.2021, 20:00
/ Alterna
Enrico Pieranunzi: Bill Evans tribute
20.10.2021, 19:00
/ Besední dům
KUMBALU | Etno Brno 2021
20.10.2021, 20:00
/ Stará Pekárna
Hudebně-diskuzní večer HLUK
23.10.2021, 19:00
/ Bajkazyl Brno
Éter W/ Lotus Wash Live
23.10.2021, 20:00
/ Kabinet múz
Lab Jam Session #241: Freejazz s NAKED LADY
25.10.2021, 20:30
/ Music Lab
The Underground Youth (UK) + Kill Your Boyfriend (IT)
26.10.2021, 20:00
/ Kabinet múz
Kočár do Vídně / Moravský Podzim
29.10.2021, 19:00
/ Mahenovo divadlo
Insania + První Hoře
29.10.2021, 20:00
/ Kabinet múz
synfull koncert
29.10.2021, 20:00
/ Music Lab
TECHNO HEROES ONLY! | GASTON ZANI (ES)
29.10.2021, 22:00
/ Vibe Club
Pushteek Fest 2021
30.10.2021, 16:00
/ Kabinet múz
BLUE TRAIN: MUFF
31.10.2021, 20:00
/ Kabinet múz
JazzFestBrno: Tension: Mathias Eick Quintet, Daniel Brandt & Eternal Something
1.11.2021, 19:30
/ Divadlo Husa na provázku
Parta vynikajících lidí, Pris, Něco Něco (Divnosti label)
2.11.2021, 20:00
/ Kabinet múz
Nautas Loops
3.11.2021, 22:00
/ Music Lab
Shout & Sound
3.11.2021, 22:00
/ Vibe Club
Kollaps (AUS) + V0nt
5.11.2021, 20:00
/ Kabinet múz
Swimming Sloth + Leeb0rn
5.11.2021, 20:00
/ Bajkazyl Brno
Neurology w/ Drumbassterds
5.11.2021, 20:30
/ ArtBar Druhý Pád
Echoes: John Talabot (ES)
5.11.2021, 21:00
/ Club Fléda
Aneta & The Soul Uncles
6.11.2021, 20:00
/ Kabinet múz
JazzFestBrno: Rozhlasový Big Band Gustava Broma 80 let feat. Dan Bárta
7.11.2021, 19:30
/ Sono Centrum
Rudy Linka – One man show
9.11.2021, 19:00
/ Mahenovo divadlo
AMELIE SIBA S KAPELOU
9.11.2021, 20:00
/ Kabinet múz
Our Stories + Magnesium
11.11.2021, 20:00
/ Alterna