Události
Benefiční koncert pro Masarykův onkologický ústav
30.5.2024, 18:00
/ Konvent Milosrdných bratří
něco něco | Zapomělsem
30.5.2024, 20:00
/ Alterna
The Machine Performs Pink Floyd
30.5.2024, 20:00
/ Sono Centrum
MADHOUSE EXPRESS + PANOPTIKUM + LEN PECEN & MINIART
30.5.2024, 20:00
/ Kabinet múz
Patricia Šuránová Karvašová a Nová Formace
30.5.2024, 20:00
/ Jazz bar U kouřícího králíka
Janne Thomsen / flétna, Olli Mustonen / dirigent, Prague Philharmonia
31.5.2024, 19:00
/ Kyjov - Dům kultury
KRANG + RABIES + HEEL TURN
31.5.2024, 20:00
/ Kabinet múz
Luboš Soukup Quartet
31.5.2024, 20:00
/ Ponava Cafe
The Backbeat Beatles /UK/
31.5.2024, 20:00
/ Sono Centrum
The Outroverts
31.5.2024, 20:00
/ Stará Pekárna
ONYX & Snak The Ripper
31.5.2024, 21:00
/ Club Fléda
Simona Šaturová / soprán, Zemlinského kvarteto
1.6.2024, 19:30
/ Žďár nad Sázavou - zámek
Simona Šaturová / soprán, Zemlinského kvarteto
2.6.2024, 19:30
/ Galerie Kurdějov 88
Ivo Kahánek / klavír
3.6.2024, 19:30
/ zámek Rájec - Jestřebí
Iva Bittová, Duo Jedlinský – Fischer
4.6.2024, 19:30
/ Tišnov - kino Svratka
Iva Bittová, Duo Jedlinský – Fischer
5.6.2024, 20:00
/ Synagoga Velké Meziříčí
Jan Martiník / bas, David Mareček / klavír
6.6.2024, 19:30
/ Knihovna - zámek Náměšť nad Oslavou
Olli Mustonen / klavír, Bennewitzovo kvarteto
7.6.2024, 19:30
/ zámecký skleník, Boskovice
Hudba na kole
8.6.2024, 10:00
/ zámek Lednice
Olli Mustonen / klavír
8.6.2024, 19:30
/ zámek Slavkov u Brna
Kalabis Quintet
9.6.2024, 19:30
/ Městské muzeum a Galerie Knížecí dům - Moravský Krumlov
Klára Gibišová, Nora Lubbadová, Alexandr Klement / klavír
9.6.2024, 19:30
/ zámek Mikulov
Aliaksandr Yasinski / akordeon
10.6.2024, 19:00
/ hrad Pernštejn
Jan Mráček / housle, Lukáš Klánský / klavír
10.6.2024, 19:30
/ zámek Milotice
Miroslav Sekera / klavír
11.6.2024, 19:30
/ Lomnice synagoga
Tomáš Netopil / housle, Markéta Klaudová / soprán, Collegium Colloredo
12.6.2024, 19:30
/ zámek Valtice
VUS Ondráš & BROLN a hosté
12.6.2024, 20:30
/ hrad Špilberk
Epoque Quartet
13.6.2024, 18:00
/ Kuřim nám. 1. května
VUS Ondráš | Ondrášovské putování
13.6.2024, 20:30
/ hrad Špilberk
Pavel Svoboda, Adam Suk / varhany
16.6.2024, 19:00
/ bazilika Nanebevzetí Panny Marie a sv. Cyrila a Metoděje - Velehrad
Josef Špaček / housle, Vilém Vlček / violoncello, Miroslav Sekera / klavír
17.6.2024, 19:30
/ Žďár nad Sázavou - Městské divadlo
Jan Bartoš / klavír
18.6.2024, 19:30
/ Bystřice nad Pernštejnem - Kulturní dům
Matouš Zukal / klavír
19.6.2024, 19:30
/ Hustopeče - Evangelický kostel
Duo Ardašev
19.6.2024, 19:30
/ Panský dvůr Telč
Zuzana Stivínová / Medea, Tomáš Netopil / dirigent, Czech Ensemble Baroque
20.6.2024, 19:00
/ Besední dům
Duo Ardašev
20.6.2024, 19:30
/ zámek Lysice
Petr Popelka / kontrabas, Zemlinského kvarteto
21.6.2024, 19:30
/ zámek Slavkov u Brna
Petr Nouzovský / violoncello, Martin Sadílek / harfa, Martin Kasík / klavír
22.6.2024, 19:30
/ zámek Rájec - Jestřebí
Jiří Rožeň, Pavel Voráček / klavír, Victoria Khoroshunova / soprán
24.6.2024, 19:30
/ Knihovna - zámek Náměšť nad Oslavou
Huelgas Ensemble, Paul van Nevel
25.6.2024, 19:00
/ kostel sv. Šimona a Judy
Anna Paulová / klarinet, Martin Kasík / klavír
26.6.2024, 19:30
/ Ivančice
Sukovo kvarteto
27.6.2024, 19:30
/ zámek Moravský Krumlov
Magdalena Kožená / mezzosoprán, Kirill Gerstein / klavír
10.7.2024, 19:00
/ Besední dům
Maraton hudby 2024 I Vincent Peirani & Jokers + Puuluup
8.8.2024, 19:00
/ Sono Centrum
Maraton hudby 2024 I Baron Haze + Raphael Wressnig + Aid Kid
9.8.2024, 17:30
/ Divadlo Husa na provázku