Události
Weinberg 100 – I / Moravský podzim
7.10.2019, 19:00
/ Besední dům
Stabat Mater
7.10.2019, 19:30
/ Stará radnice - Freskový sál
Couperin a Tiburtina Ensemble / Moravský podzim
8.10.2019, 19:00
/ kostel Nanebevzetí Panny Marie (u jezuitů)
Faust a Markéta
9.10.2019, 18:00
/ Janáčkovo divadlo
The Sound is Innocent / Moravský podzim
9.10.2019, 18:30
/ Univerzitní Kino Scala
Zahajovací koncert sezony 2019/2020
9.10.2019, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Anderszewski a Mozart / Moravský podzim
10.10.2019, 19:00
/ Besední dům
Ensemble Opera Diversa - Vícesborový koncert renesančních motet
12.10.2019, 17:00
/ Kostel Sv. Jakuba
Versailles / Moravský podzim
12.10.2019, 19:00
/ Besední dům
Weinberg 100 – II / Moravský podzim
13.10.2019, 19:00
/ Besední dům
Uměnovědný biograf / Peter Eötvös / Moravský podzim
14.10.2019, 14:00
/ Univerzitní Kino Scala
Uměnovědný biograf / Peter Eötvös / Moravský podzim
14.10.2019, 14:00
/ Univerzitní Kino Scala
Tanec slunce / Moravský podzim
14.10.2019, 19:00
/ Mahenovo divadlo
Absolventský koncert / Petr Kičinko – fagot
14.10.2019, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Fórum nové hudby
16.10.2019, 17:00
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Davies + Eötvös = 150 / Závěrečný koncert / Moravský podzim
16.10.2019, 19:00
/ Besední dům
Bacha na Mozarta / Musikalische Exequien
16.10.2019, 19:30
/ kostel sv. Michala
Vanessa Mae
16.10.2019, 20:00
/ DRFG Arena (Hala Rondo)
Absolventský koncert / Marcela Jelínková – klavír
17.10.2019, 17:00
/ Komorní sál HF JAMU v Brně
The JAR feat. Kirill Yakovlev
17.10.2019, 20:00
/ Music Lab
Komorní koncert
20.10.2019, 19:00
/ Besední dům
Koncert posluchačů
21.10.2019, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Michaela Koudelková a Ensemble Opera Diversa
22.10.2019, 19:00
/ Konvent Milosrdných bratří
Koncert laureátů soutěží
23.10.2019, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Koncert laureátů soutěží
24.10.2019, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
101 piv - 101 obrazů 30 rumů svobody?
27.10.2019, 18:00
/ Dům Pánů z Lipé
Hudba a vesmír / FB Dětem
29.10.2019, 9:00
/ Besední dům
Fagotový recitál
29.10.2019, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Koncert pedagogů
30.10.2019, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Mladá krev aneb hudba zblízka
31.10.2019, 19:30
/ Besední dům
Koncert laureátů soutěží
31.10.2019, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Fanfáry pro žestě
2.11.2019, 10:30
/ Besední dům
Gido se vrací domů: Koncert ve vile Stiassni
2.11.2019, 18:00
/ Vila Stiassni
Prorok větru - česká předpremiéra
3.11.2019, 14:00
/ Divadlo Na Orlí
Podzimní koncert / Kantiléna
3.11.2019, 17:00
/ Besední dům
Prorok větru - česká premiéra
3.11.2019, 19:00
/ Divadlo Na Orlí
Houslový recitál / David Mirzoev
4.11.2019, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Ensemble Versus: Missa Super Undique flammatis Jacoba Handla Galla
4.11.2019, 20:00
/ evangelický kostel J. A. Komenského (zvaný Červený)
Hlas a nástroj
5.11.2019, 19:30
/ Besední dům
Koncert laureátů soutěží za akademický rok 2018/2019
5.11.2019, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Fórum nové hudby / Setkávání nové hudby Plus 2019
5.11.2019, 19:30
/ Komorní sál HF JAMU v Brně
Barbara Maria Willi uvádí: Jörg-Andreas Bötticher / Jaro – léto – podzim na klávesách
6.11.2019, 19:30
/ Konvent Milosrdných bratří
Klavírní recitál /a Kristýna Znamenáčková
6.11.2019, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Fórum nové hudby / SONIX #7 Večer akusmatické hudby
7.11.2019, 19:00
/ Divadlo Na Orlí
Carmina Burana / smíšený sbor Kantiléna
10.11.2019, 19:30
/ Besední dům
Komorní koncert
11.11.2019, 19:30
/ Komorní sál HF JAMU v Brně
Koncert studentů předmětu Interpretace nové hudby
11.11.2019, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Café cabaret
12.11.2019, 0:19
/ Barokní sál Místodržitelského paláce
Fórum nové hudby / Setkávání nové hudby Plus 2019
12.11.2019, 19:30
/ Komorní sál HF JAMU v Brně
Violový recitál / Leoš Černý
12.11.2019, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně