Události
PROUZA + GARLANDS
10.11.2022, 20:00
/ Kabinet múz
Janáčkovo divadlo - Otevřený dům
14.11.2022, 18:00
/ Janáčkovo divadlo
Max & Veronica (IT)
19.11.2022, 18:00
/ Jazz bar U kouřícího králíka
POVODÍ OHŘE + PANENSKÉ PLAMENY
19.11.2022, 20:00
/ Kabinet múz
Good Times Only | prazdniny
24.11.2022, 20:00
/ Alterna
Koncert ve Staré Pekárně
25.11.2022, 19:00
/ Stará Pekárna
Setkávání nové hudby Plus I ONI
27.11.2022, 19:00
/ Divadlo Na Orlí
MANON MEURT + LAMBDA
2.12.2022, 20:00
/ Kabinet múz
RADIO IVO: ŽIVOT NEDOCENÍŠ
4.12.2022, 20:00
/ Kabinet múz
VII. Narozeniny Ponavy, HM Kubíci
5.12.2022, 16:00
/ Ponava Cafe
KOŇE A PRASE + JOHUŠ MATUŠ
6.12.2022, 20:00
/ Kabinet múz
KATARZIA + OLIVER TORR & ISAMA ZING + TAOMI + MEOWLAU X VAL
7.12.2022, 20:00
/ Kabinet múz
PUSHTEEK FEST
10.12.2022, 20:00
/ Kabinet múz
minus123minut
15.12.2022, 20:30
/ Metro Music Bar
Autorské čtení Jiřího Plocka
19.12.2022, 17:00
/ Knihovna Jiřího Mahena
Budoár staré dámy + Betonovej bez
21.12.2022, 19:30
/ Stará Pekárna
Island Mint | Nichi Mlebom
11.1.2023, 20:00
/ Alterna
SOFTSPOT: CHALAPEÑO + ANA MI + KEVIN
18.1.2023, 20:00
/ Kabinet múz
Bottled Fish (KZ/RU/UA)
19.1.2023, 20:00
/ Kafara
26. REPREZENTAČNÍ PLES FILHARMONIE BRNO
21.1.2023, 19:00
/ Besední dům
LABELLO NIGHT VOL. 2
21.1.2023, 20:00
/ Kabinet múz
CERMAQUE: LAMENT + ZHILEE
23.1.2023, 20:00
/ Kabinet múz
HAUSE PLANTS (PT) + BARE ESCAPE + BREN
24.1.2023, 20:00
/ Kabinet múz
Shortparis (RU)
25.1.2023, 22:00
/ Club Fléda
Addenda (ES), Otra Vez (CZ), Rožava (CZ)
26.1.2023, 19:00
/ Sibiř
Martina Trchová + Evolet
27.1.2023, 19:30
/ Stará Pekárna
PONDĚLNÍCI + PENTAGRAMČEK
27.1.2023, 20:00
/ Kabinet múz
ON AIR: LIVE III.
31.1.2023, 20:00
/ Kabinet múz
Choroš (ex Neočekávaný dýchánek)
1.2.2023, 20:00
/ Stará Pekárna
Swingový ples
4.2.2023, 19:30
/ SVČ Lužánky
BUTTERCLUB MAYHEM
10.2.2023, 20:00
/ Kabinet múz
Wolf Lost In The Poem
11.2.2023, 20:00
/ Ponava Cafe
LAZER VIKING + VELLOCET ROLL
11.2.2023, 20:00
/ Kabinet múz
Píseň jako symbol
14.2.2023, 17:00
/ Knihkupectví Academia
Kluk z Husovky, Živo
17.2.2023, 19:00
/ Café Práh
Jarret, Monopól
21.2.2023, 19:00
/ Café Práh
RAINBOW BALL BRNO
24.2.2023, 21:00
/ ENTER Club
KOMUNITNÍ PRÁCE A PARTICIPACE
27.2.2023, 19:30
/ Besední dům
SOFTSPOT: SLAV + JULEK PLOSKI (PL) + MEZI PATRY KLID
8.3.2023, 20:00
/ Kabinet múz
Cabaretní ples 2023
11.3.2023, 19:00
/ Cabaret des Péchés
TOYOTA VANGELIS (KŘEST) + TOKYO DRIFT (KŘEST)
14.3.2023, 20:00
/ Kabinet múz
TOMÁŠ NIESNER (KŘEST) + ADAM BADÍ DONOVAL
15.3.2023, 20:00
/ Kabinet múz
ANNET X & CHAMPION SOUND
17.3.2023, 20:00
/ Kabinet múz
KULE + Panracek + Chora Sfakion
18.3.2023, 20:00
/ Alterna