Filharmonie Brno
Smíme prosit? aneb Konečně zase s vámi
10.6.2021, 19:00
/ Besední dům
Expozice nové hudby: Slzy
21.6.2021, 19:00
/ Besední dům
Expozice nové hudby: Improvisation on Chopin
22.6.2021, 19:00
/ Besední dům
Expozice nové hudby: Charlie Chat
23.6.2021, 19:00
/ Besední dům
Expozice nové hudby: Plugged
25.6.2021, 19:00
/ Dům umění města Brna
Expozice nové hudby: Tierkreis
26.6.2021, 19:00
/ Besední dům
Expozice nové hudby: Fragments of Memory
27.6.2021, 19:00
/ Besední dům
Koncert naděje / Živě na ČT
3.7.2021, 20:00
/ zámek Valtice
Páteční plavba na lodi
20.8.2021, 19:00
/ Brněnská přehrada
MFH Špilberk: Závěrečný koncert s šéfdirigentem
22.8.2021, 20:00
/ nádvoří hradu Špilberk
Smetanova Má Vlast
17.9.2021, 19:00
/ Janáčkovo divadlo
Teo a Hans
26.9.2021, 14:30
/ Besední dům
Zahajovací koncert / Moravský podzim
1.10.2021, 19:00
/ Janáčkovo divadlo
Huun-huur-tu & Martynov & Grinděnko & Opus Posth & Mlada / Moravský Podzim
2.10.2021, 19:00
/ Bobycentrum
Koutek Divohledného Hudebnotvorna / Nový Svět Moravského Podzimu
3.10.2021, 14:00
/ Divadlo Na Orlí
Renesanční moteta / Moravský Podzim
3.10.2021, 16:00
/ Kostel Sv. Jakuba
Württemberský komorní orchestr Heilbronn / Moravský Podzim
3.10.2021, 19:00
/ Besední dům
Le Poème Harmonique / Moravský Podzim
5.10.2021, 19:00
/ Besední dům
Jan Novák 100 / Moravský Podzim
6.10.2021, 19:00
/ Besední dům
Jakub Sládek – klavírní recitál / Moravský Podzim
7.10.2021, 19:00
/ Besední dům
Ludicra / Moravský Podzim
8.10.2021, 19:00
/ Besední dům
Ukradená vzducholoď / Moravský Podzim dětem
9.10.2021, 15:00
/ Univerzitní Kino Scala
Kalokagathia I & II / Moravský Podzim
9.10.2021, 16:00
Novák 2 / Nový svět Moravského Podzimu
9.10.2021, 21:30
/ Music Lab
Missa Philadelphiae / Moravský Podzim
10.10.2021, 10:00
/ kostel Nanebevzetí Panny Marie (u jezuitů)
Hlubiny duše arménské hudby / Moravský Podzim
10.10.2021, 16:30
/ Univerzitní Kino Scala
The Naghash Ensemble / Moravský Podzim
10.10.2021, 19:00
/ Besední dům
Rejcha: Umění variací / Moravský Podzim
12.10.2021, 19:00
/ Besední dům
Iva Bittová & Kytarové Kvarteto Aleph / Moravský Podzim
13.10.2021, 19:00
/ Besední dům
Brněnská zrcadla / Nový svět Moravského Podzimu
13.10.2021, 21:30
/ Blahoslavův dům
Cello Octet Amsterdam & Maki Namekawa / Moravský Podzim
14.10.2021, 19:00
/ Besední dům
Z nového města / Nový svět Moravského Podzimu
16.10.2021, 19:00
/ Besední dům
Arménská Filharmonie / Moravský Podzim
17.10.2021, 19:00
/ Janáčkovo divadlo
Kočár do Vídně / Moravský Podzim
29.10.2021, 19:00
/ Mahenovo divadlo
Opravdový Vivaldi I
31.10.2021, 16:00
/ Besední dům
Opravdový Vivaldi II
31.10.2021, 19:00
/ Besední dům
Pavle, děkujeme!
10.11.2021, 19:00
/ Besední dům
Černý rytíř & Faust
11.11.2021, 19:00
/ Janáčkovo divadlo
Černý rytíř & Faust
11.11.2021, 19:00
/ Besední dům
Mladá krev aneb hudba zblízka
24.11.2021, 19:00
/ Besední dům
Světová premiéra!
25.11.2021, 19:10
/ Besední dům
Podzimní koncert Kantilény
28.11.2021, 17:00
/ Besední dům
Mezi světy
2.12.2021, 19:00
/ Besední dům
Hrajeme si v prosinci / hraje celá rodina
4.12.2021, 10:00
/ Besední dům
Filharmonické dechy a Dennis Russell Davies II
4.12.2021, 19:00
/ Besední dům
Adventní koncert
16.12.2021, 19:00
/ Besední dům
Rodinné abonmá otvírání druhé
18.12.2021, 10:30
/ Besední dům
Vánoční matiné přípravných oddělení
19.12.2021, 10:30
/ Besední dům
Tradiční vánoční koncert
25.12.2021, 16:00
/ katedrála svatých Petra a Pavla