Vokální
KOMORNÍ RODINNÉ ODPOLEDNE II
4.3.2023, 15:00
/ Besední dům
Jahodové duo & Filmové hity s přípitkem
5.3.2023, 17:00
/ KD Rubín
Koncert posluchačů - Artem Pozdniakov – kytara
6.3.2023, 17:00
/ Komorní sál HF JAMU v Brně
Mirek Kemel s kapelou
7.3.2023, 19:30
/ Klub Leitnerova
Bacha na Mozarta!
8.3.2023, 19:00
/ Katedrála Petrov
Michal Pavlíček & Trio
8.3.2023, 19:00
/ Semilasso
Agadir: Na strunách naděje, Julia Kručak
9.3.2023, 18:30
/ Knihovna Jiřího Mahena
SCHNITTKE & RACHMANINOV
9.3.2023, 19:00
/ Janáčkovo divadlo
JOHN SCOFIELD: YANKEE GO HOME
9.3.2023, 19:30
/ Sono Centrum
Na Pekárně bude nářez
9.3.2023, 20:00
/ Stará Pekárna
TLUČE BUBENÍČEK / KONCERT PRO ŠKOLKY
10.3.2023, 9:00
/ Besední dům
Juras Pan Sound (CZ/I)
15.3.2023, 20:00
/ Stará Pekárna
Kingsfield
18.3.2023, 19:30
/ Stará Pekárna
MAREK NOVOTNÝ & EPOQUE QUARTET: FRESCO
21.3.2023, 19:00
/ Besední dům
MLADÁ KREV ANEB HUDBA ZBLÍZKA III
22.3.2023, 19:00
/ Besední dům
POSLOVÉ STARÝCH ČASŮ
23.3.2023, 19:00
/ Besední dům
TIGRAN HAMASYAN TRIO
24.3.2023, 19:30
/ Sono Centrum
RODINNÉ ABONMÁ NAPŘÍČ AMERIKOU
25.3.2023, 10:30
/ Besední dům
7. abonentní koncert
26.3.2023, 19:00
/ Besední dům
Koncert | 3stav, Lada Šimíčková & Ivo Cicvárek, Honza Bružeňák, Tonda Jarůšek, UmCaCa
27.3.2023, 19:00
/ Café Práh
Paul Batto (SLO/CZ)
28.3.2023, 20:00
/ Stará Pekárna
MORAVSKÉ KLAVÍRNÍ TRIO A LIDOVÁ INSPIRACE
2.4.2023, 17:00
/ KD Rubín
AŤ MÉ SRDCE HOŘÍ
2.4.2023, 19:00
/ katedrála svatých Petra a Pavla
ZE VŠECH SIL
3.4.2023, 19:30
/ kostel sv. Augustina
CO VYPRÁVÍ HUDBA?
4.4.2023, 9:00
/ Besední dům
HLÁSÁM MILOST
4.4.2023, 20:00
/ kostel sv. Janů (u minoritů)
TEMNÉ HODINKY: NA HOŘE OLIVETSKÉ
5.4.2023, 21:00
/ kostel Nanebevzetí Panny Marie (u jezuitů)
Postní koncert
6.4.2023, 19:30
/ kostel. sv. Máří Magdalény, Kuřim
TEMNÉ HODINKY: NASTALA TMA
6.4.2023, 21:00
/ kostel Nanebevzetí Panny Marie (u jezuitů)
VELIKONOČNÍ KONCERT
7.4.2023, 19:00
/ Hudební scéna MDB
TEMNÉ HODINKY: ODEŠEL NÁŠ PASTÝŘ
7.4.2023, 21:00
/ kostel Nanebevzetí Panny Marie (u jezuitů)
ZAJÁSEJTE JIŽ, ZÁSTUPY
11.4.2023, 19:00
/ evangelický kostel J. A. Komenského (zvaný Červený)
ROZJÍMÁNÍ O TAJEMSTVÍCH
12.4.2023, 19:30
/ bazilika Nanebevzetí Panny Marie na Starém Brně, Mendlovo náměstí
Neřež Trio
13.4.2023, 19:30
/ Klub Leitnerova
7KRÁT3 + DJ + IGOR OCHEPOVSKY
14.4.2023, 20:00
/ Kabinet múz
KOMORNÍ RODINNÉ ODPOLEDNE III
15.4.2023, 15:00
/ Besední dům
Schubert: Mše As dur, Dvořák: Te Deum
16.4.2023, 0:00
/ katedrála svatých Petra a Pavla
Jarní koncert
16.4.2023, 18:00
/ Hvězdárna a planetárium Brno
DARUJ NÁM POKOJ
16.4.2023, 20:00
/ kostel sv. Janů (u minoritů)
NERO KANE (IT) + EPADUN
16.4.2023, 20:00
/ Kabinet múz
Koncert se sólisty
17.4.2023, 19:00
/ Besední dům
Petr Fiala 80
19.4.2023, 19:00
/ KD Rubín
CARLOS PIÑANA: BODY & SOUL
19.4.2023, 19:00
/ Besední dům
BRUCKNEROVA ROMANTICKÁ
20.4.2023, 19:00
/ Janáčkovo divadlo
THE BACKWARDS – World Beatles Show
20.4.2023, 20:30
/ Metro Music Bar