Letní kino Tišnov
Olomoucké Barokní Slavnosti
9.7.2021, 20:30
balet Uprostřed: Nocturne
12.7.2021, 18:30
Páteční plavba na lodi
20.8.2021, 19:00
/ Brněnská přehrada
MFH Špilberk: Závěrečný koncert s šéfdirigentem
22.8.2021, 20:00
/ nádvoří hradu Špilberk
Open-air koncert k zahájení sezony 2021/22
1.9.2021, 19:00
/ Janáčkovo divadlo
Smetanova Má Vlast
17.9.2021, 19:00
/ Janáčkovo divadlo
Totalitní kuropění aneb pasáže vedou právě tak domem jako ke hvězdám
23.9.2021, 19:30
Písňový recitál Richarda Nováka
24.9.2021, 19:00
/ Reduta
Teo a Hans
26.9.2021, 14:30
/ Besední dům
Zahajovací koncert / Moravský podzim
1.10.2021, 19:00
/ Janáčkovo divadlo
Huun-huur-tu & Martynov & Grinděnko & Opus Posth & Mlada / Moravský Podzim
2.10.2021, 19:00
/ Bobycentrum
Koutek Divohledného Hudebnotvorna / Nový Svět Moravského Podzimu
3.10.2021, 14:00
/ Divadlo Na Orlí
Renesanční moteta / Moravský Podzim
3.10.2021, 16:00
/ Kostel Sv. Jakuba
Württemberský komorní orchestr Heilbronn / Moravský Podzim
3.10.2021, 19:00
/ Besední dům
Le Poème Harmonique / Moravský Podzim
5.10.2021, 19:00
/ Besední dům
Radio and Juliet
5.10.2021, 19:00
/ Mahenovo divadlo
Jan Novák 100 / Moravský Podzim
6.10.2021, 19:00
/ Besední dům
Tmavomodrý festival
7.10.2021, 14:00
/ Šelepka
Jakub Sládek – klavírní recitál / Moravský Podzim
7.10.2021, 19:00
/ Besední dům
Barbara Maria Willi: Čaj o páté s ruskou carevnou
7.10.2021, 19:30
/ Konvent Milosrdných bratří
Ludicra / Moravský Podzim
8.10.2021, 19:00
/ Besední dům
Ukradená vzducholoď / Moravský Podzim dětem
9.10.2021, 15:00
/ Univerzitní Kino Scala
Kalokagathia I & II / Moravský Podzim
9.10.2021, 16:00
Novák 2 / Nový svět Moravského Podzimu
9.10.2021, 21:30
/ Music Lab
Missa Philadelphiae / Moravský Podzim
10.10.2021, 10:00
/ kostel Nanebevzetí Panny Marie (u jezuitů)
Hlubiny duše arménské hudby / Moravský Podzim
10.10.2021, 16:30
/ Univerzitní Kino Scala
The Naghash Ensemble / Moravský Podzim
10.10.2021, 19:00
/ Besední dům
Benefiční koncert
10.10.2021, 19:00
/ Kostel bl. Marie Restituty, Brno - Lesná
Rejcha: Umění variací / Moravský Podzim
12.10.2021, 19:00
/ Besední dům
Iva Bittová & Kytarové Kvarteto Aleph / Moravský Podzim
13.10.2021, 19:00
/ Besední dům
Brněnská zrcadla / Nový svět Moravského Podzimu
13.10.2021, 21:30
/ Blahoslavův dům
Cello Octet Amsterdam & Maki Namekawa / Moravský Podzim
14.10.2021, 19:00
/ Besední dům
Black Uganda Choir: Útok na Hollywood
14.10.2021, 19:30
/ Klub Leitnerova
Z nového města / Nový svět Moravského Podzimu
16.10.2021, 19:00
/ Besední dům
POCTA BRONIUSI KUTAVIČIUSOVI
16.10.2021, 21:30
/ evangelický kostel J. A. Komenského (zvaný Červený)
Arménská Filharmonie / Moravský Podzim
17.10.2021, 19:00
/ Janáčkovo divadlo
PODZIMNÍ KONCERT DUCHOVNÍ HUDBY
17.10.2021, 19:30
/ Konvent Milosrdných bratří
Koncert české hudby
18.10.2021, 19:30
/ Barokní sál Místodržitelského paláce
Lab Jam Session: JAZZFESTBRNO 2021 with Gabriel Červeňák All Stars
18.10.2021, 22:00
/ Music Lab
Jevgenij Iršai: koncert s Milanem Paľou k životnímu jubileu autora
19.10.2021, 19:00
/ Konvent Milosrdných bratří
Verbum et Musica
19.10.2021, 19:00
/ Sbor Páně
Zahajovací koncert sezony 2021/2022 / Kateřina Potocká
20.10.2021, 19:00
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Zahajovací koncert sezony 2021/2022 Kateřina Potocká a Martin Nosek – klavír
20.10.2021, 21:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Dětský sbor Brno
21.10.2021, 19:00
/ Reduta
Klavírní recitál / Adam Guliš
22.10.2021, 19:00
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Koncert: 100 let francouzského šansonu
22.10.2021, 19:00
/ Kabaret Špaček
Fórum nové hudby
24.10.2021, 19:00
/ Divadlo Na Orlí
2. Abonentní koncert
24.10.2021, 19:00
/ Besední dům
GALAKONCERTU MORAVIA BRASS BANDU
25.10.2021, 19:00
/ Besední dům
Pavel Čadek a Ondřej Zámečník
25.10.2021, 20:00
/ Café Práh