Jazz
Soulside (Usa/dischord) + A-sun Amissa (Uk) + Prohra Praha
1.10.2019, 20:00
/ Kabinet múz
Longital (Sk/křest) + Monoskop
2.10.2019, 20:00
/ Kabinet múz
Circus problem + Timudej
3.10.2019, 20:00
/ Metro Music Bar
Hooverphonic (BE)
4.10.2019, 20:00
/ Club Fléda
Insania – Koncert 888!!!
5.10.2019, 19:00
/ Club Fléda
Andrew „The Bullet“ Lauer & Band (USA)
5.10.2019, 20:00
/ Metro Music Bar
Josiah Konder (Dk) & Acid Row
5.10.2019, 20:00
/ Kabinet múz
The Detectors a We Will Fly
5.10.2019, 20:00
/ Club Eleven
Dog Eat Dog
6.10.2019, 19:00
/ Club Fléda
Stained Blood [e] & Depths Above & Vertikal
7.10.2019, 20:00
/ Kabinet múz
Five Seconds To Leave + Or
9.10.2019, 20:00
/ Kabinet múz
Of Lost Things/ May 24th/ Step To The Crowd/ Meanwhile in Space
10.10.2019, 20:00
/ Club Eleven
Gentlemen’s Club + SKRZNASKRZ
11.10.2019, 19:30
/ Klub Leitnerova
Znouzectnost
11.10.2019, 19:30
/ KD Musilka
Ust For Being + Worldhood + Empty Hall Of Fame
12.10.2019, 20:00
/ Kabinet múz
Darjeeling (GER)
12.10.2019, 20:00
/ Music Lab
Enable a Permanent Risk
12.10.2019, 20:00
/ Club Eleven
Drip-fed (USA) + Slow Jams (D)
14.10.2019, 20:00
/ Kabinet múz
Trilobeat & Her Memories
16.10.2019, 20:00
/ Music Lab
Už jsme doma
17.10.2019, 20:00
/ Kabinet múz
The Glass Onion
18.10.2019, 19:30
/ KD Musilka
Red Mode Fest
19.10.2019, 16:00
/ Kabinet múz
The Mražák
19.10.2019, 19:00
/ Klub Leitnerova
Bellchild (De) + Bringers (Usa) + Cold Cold Nights + Mayberian Sanskülotts (Hu)
20.10.2019, 19:00
/ Kabinet múz
G.love Solo (USA)
21.10.2019, 20:00
/ Kabinet múz
Chuck Winter (D)
23.10.2019, 20:00
/ Alterna
Kulaté Volant a Punk Floid
25.10.2019, 20:00
/ Club Eleven
Mick Harvey
26.10.2019, 18:00
/ Mersey Music Club
Výlet + Maracana
26.10.2019, 20:00
/ Metro Music Bar
Peter Nagy
29.10.2019, 20:00
/ Sono Centrum
DE STAAT - Bubble Gum Tour
30.10.2019, 20:00
/ Club Fléda
Above Us The Waves (GR)
30.10.2019, 20:00
/ Alterna
Walter Schnitzelsson
30.10.2019, 20:00
/ Club Eleven
H(e)lloween night – Törr & Root
31.10.2019, 20:00
/ Metro Music Bar
Koncert pro křehké bojovníky - Poletíme?, Ian a DJ Tom Holič
1.11.2019, 20:00
/ Kabinet múz
Judith Hill (USA) / Groove Brno
2.11.2019, 20:00
/ Metro Music Bar
The Shookies
2.11.2019, 20:00
/ Kafara
Groove Brno: Candy Dulfer (NL)
4.11.2019, 20:00
/ Sono Centrum
Animal Farm
5.11.2019, 20:30
/ Metro Music Bar
She Past Away (Tur) + V0nt + Pulsar
6.11.2019, 20:00
/ Kabinet múz
Nevermore & Kosmonaut: Bleděmodré město
7.11.2019, 19:00
/ Klub Leitnerova
Zvíře jménem Podzim
7.11.2019, 20:30
/ Metro Music Bar
Československý beat-festival
8.11.2019, 18:00
/ Sono Centrum
Conan (Uk) + Un (Usa) + Sixes (Usa)
9.11.2019, 20:00
/ Kabinet múz
Nasycen (Praha) + Lidopop (Brno)
9.11.2019, 20:30
/ Metro Music Bar
Amenra / ELR / YLVA
11.11.2019, 20:00
/ Club Fléda