Pro děti
Týna Mrázková & Sam Rychtar
24.1.2024, 20:30
/ Metro Music Bar
VÍDEŇ KLASICISTNÍ, VÍDEŇ ROMANTICKÁ
25.1.2024, 19:00
/ Besední dům
Barbara Maria Willi uvádí... XXI. roční koncertu cyklu staré hudby I i Flautisti: Africa calls Europe
12.2.2024, 19:00
/ Konvent Milosrdných bratří
MLADÁ KREV aneb HUDBA ZBLÍZKA II
14.2.2024, 19:00
/ Besední dům
V OČEKÁVÁNÍ JARA A MÍRU
15.2.2024, 19:00
/ Janáčkovo divadlo
Giacomo Turra (IT/USA)
15.2.2024, 20:00
/ Metro Music Bar
Zimní koncert symfonického orchestru MUNI
18.2.2024, 19:30
/ Besední dům
Mýty a báje
20.2.2024, 19:00
/ Dům pánů z Kunštátu
FILIP JANČÍK
22.2.2024, 17:45
/ Sono Centrum
Agadir: Na strunách naděje, Siarhiej Prylucki
22.2.2024, 18:00
/ Knihovna Jiřího Mahena
MAHAN ESFAHANI: CEMBALO V HLAVNÍ ROLI
22.2.2024, 19:00
/ Besední dům
CHRISTIAN SANDS TRIO
28.2.2024, 19:00
/ Besední dům
BEDŘICH SMETANA 200
29.2.2024, 0:00
/ Janáčkovo divadlo
Výroční koncert k 10. narozeninám Gloria Brunensis - Gloria Brunensis
1.3.2024, 19:00
/ Konvent Milosrdných bratří
BEDŘICH SMETANA 200
1.3.2024, 19:00
/ Janáčkovo divadlo
RODINNÉ ABONMÁ HUDBA A JUBILEUM
2.3.2024, 10:30
/ Besední dům
Koncert Petry Bohemi
2.3.2024, 20:00
/ Cabaret des Péchés
Emmeluth's Amoeba (DK/NO)
6.3.2024, 20:00
/ Ponava Cafe
Koncert posluchačů - Nikolai Kolmogortcev – lesní roh
12.3.2024, 17:00
/ Komorní sál HF JAMU v Brně
Barbara Maria Willi uvádí... XXI. roční koncertu cyklu staré hudby I W. Verschuren, K. Cok: Sladké javorové dřevo
13.3.2024, 19:00
/ Konvent Milosrdných bratří
MLADÁ KREV aneb HUDBA ZBLÍZKA III
13.3.2024, 19:00
/ Besední dům
VEŘEJNÁ GENERÁLNÍ ZKOUŠKA / MOZARTIANA
14.3.2024, 10:00
/ Besední dům
MOZARTIANA
14.3.2024, 19:00
/ Besední dům
5. abonentní koncert
17.3.2024, 19:00
/ Besední dům
V ORCHESTRU
22.3.2024, 17:00
/ Besední dům
Epic film music of Star Wars Symphonic Tribute
24.3.2024, 17:00
/ Sono Centrum
ENSEMBLE INÉGAL: ZELENKA
24.3.2024, 20:00
/ kostel sv. Janů (u minoritů)
SCHOLA GREGORIANA PRAGENSIS: EBEN
25.3.2024, 19:30
/ Kostel Sv. Tomáše
PRIME ORCHESTRA
27.3.2024, 19:00
/ Sono Centrum
Baronova holota
27.3.2024, 19:00
/ Stará Pekárna
TENEBRAE I: HURNÍK, KLAUDA
27.3.2024, 21:00
/ bazilika Nanebevzetí Panny Marie na Starém Brně, Mendlovo náměstí
TENEBRAE II: KREJČÍ, PELIKÁN
28.3.2024, 21:00
/ bazilika Nanebevzetí Panny Marie na Starém Brně, Mendlovo náměstí
TENEBRAE III: MÚČKA, PROCHÁZKA
29.3.2024, 21:00
/ bazilika Nanebevzetí Panny Marie na Starém Brně, Mendlovo náměstí
PAĽA: JANÁČEK, FOERSTER, WIEDERMANN
2.4.2024, 19:30
/ bazilika Nanebevzetí Panny Marie na Starém Brně, Mendlovo náměstí
HRDÝ BUDŽES
3.4.2024, 19:00
/ Klub Leitnerova
VELIKONOČNÍ KONCERT
4.4.2024, 19:00
/ Kostel bl. Marie Restituty, Brno - Lesná
KANTILÉNA & BCO: ZEMEK NOVÁK, GRAHAM, EMMERT
4.4.2024, 20:00
/ kostel sv. Janů (u minoritů)
IDA THE YOUNG + BARBORA HORA (GRAINS)
4.4.2024, 20:00
/ Kafara
KANTILÉNA: ZEMEK NOVÁK, GRAHAM, EMMERT
4.4.2024, 20:00
/ kostel sv. Janů (u minoritů)
PPU EGON BONDY TOUR 2024
5.4.2024, 19:00
/ KS Omega (Musilka)
CAPPELLA MARIANA: SMOLKA
5.4.2024, 19:30
/ kostel sv. Augustina
Tomáš Toman + Petit
5.4.2024, 20:00
/ Kafara
Koncert na akci „Okolo Jevíčka“ - Dej nám akord
6.4.2024, 18:00
/ synagoga v Jevíčku
FILHARMONIE BRNO: HOŘÍNKA, JANÁČEK
7.4.2024, 19:00
/ katedrála svatých Petra a Pavla
Janáček: Glagolská mše
7.4.2024, 19:00
/ katedrála svatých Petra a Pavla