Události

Přidejte svoji akci
filtr zobrazení
  od:
  do:

Klavírní koncert

31.3.2017, 10:00 / Aula HF JAMU

Sněhurka a sedm trpaslíků

1.4.2017, 14:00 / Janáčkovo divadlo

Angelika

1.4.2017, 14:00 / Bobycentrum

Encounter 2017 - Off program: MISTR

1.4.2017, 14:30 / Divadlo Na Orlí

Blakkout tour

1.4.2017, 18:00 / Club Fléda

Salamandra, Rimortis

1.4.2017, 19:30 / Melodka

Sonic Avenues (CAN), Past (PL), Telefon

1.4.2017, 20:00 / Kabinet múz

Peter Aristone & Mirka Miškechová

1.4.2017, 20:00 / Club Eleven

NicMoc Kvintet + Tiché lodi

1.4.2017, 20:00 / Stará Pekárna

Re-lease the FUNK

1.4.2017, 20:30 / Music Lab

Vendetka

1.4.2017, 21:00 / Club Fléda

Čert a Káča

2.4.2017, 17:00 / Mahenovo divadlo

IX

2.4.2017, 20:00 / Bajkazyl Brno

Podvečer u varhan

3.4.2017, 18:00 / Varhanní sál, HF JAMU

Patricia Barber

3.4.2017, 19:00 / Mahenovo divadlo

V rytmu swingu buší srdce mé

3.4.2017, 19:00 / Janáčkovo divadlo

Král Lear

3.4.2017, 19:00 / Hudební scéna MDB

Flamenco Experience Sextet

3.4.2017, 19:30 / Besední dům

Absolventský koncert / Radka Slaninová – housle

3.4.2017, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Drumphonic - Live

3.4.2017, 20:00 / Music Lab

Jazz Jaro 2017 / Ida Zalewska & Kuba Pluźek (PL)

3.4.2017, 20:00 / Stará Pekárna

Iszek Baraque & Band

3.4.2017, 20:00 / Bajkazyl Brno

Mladí Ladí Jazz 2017 / Oran Etkin

3.4.2017, 20:00 / Kabinet múz

The Weatherrmakers

3.4.2017, 20:00 / Metro Music Bar

Koncert posluchačů

4.4.2017, 17:00 / Komorní sál HF JAMU v Brně

Lúthien Consort

4.4.2017, 17:00 / Knihovna Jiřího Mahena

Galakoncert pro Concentus Moraviae

4.4.2017, 19:30 / Blahoslavův dům

Absolventský koncert / Petr Janda – trombon

4.4.2017, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Tomáš Kočko & Orchestr

4.4.2017, 20:00 / Stará Pekárna

Kytarový koncert

5.4.2017, 17:00 / Komorní sál HF JAMU v Brně

Česko-španělský koncert

5.4.2017, 19:00 / Reduta

Ménage à Trois

5.4.2017, 19:00 / Ponava Cafe

Láska na dálku (L’amour de loin)

5.4.2017, 19:00 / Janáčkovo divadlo

JazzFestBrno: Michal Wróblewski Ensemble / Concept Art Orchestra

5.4.2017, 19:30 / Divadlo Husa na provázku

K.R.Banda a Touchwood

5.4.2017, 19:30 / Klub Leitnerova

Anna K "Ve světle" tour 2017

5.4.2017, 19:30 / Semilasso

Orchestrální koncert

5.4.2017, 19:30 / Besední dům

Absolventský koncert / Jarmila Balážová – zpěv

5.4.2017, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Květy

5.4.2017, 20:00 / Club Eleven

Lenka Dusilová

5.4.2017, 20:00 / Šelepka

Michal Ambrož & Hudba Praha

5.4.2017, 20:00 / Sono Centrum

Etno Jaro 2017 / BraAgas

5.4.2017, 20:00 / Stará Pekárna

Ivan & The Parazol

5.4.2017, 20:00 / Metro Music Bar

Absolventský koncert / Filip Lukášek – kytara

6.4.2017, 17:00 / Komorní sál HF JAMU v Brně