Klasická hudba

Přidejte svoji akci
filtr zobrazení
  od:
  do:

Výstava 95 let brněnského rozhlasu

1.10.2019, 10:00 / Galerie Celnice

Nine

1.10.2019, 18:00 / Hudební scéna MDB

Dvorská hudba krále Ludvíka XIV. / Moravský podzim

1.10.2019, 19:00 / Konvent Milosrdných bratří

Lednicko-valtický hudební festival 2019

1.10.2019, 19:00 / zámek Valtice

Večer klavírního tria

1.10.2019, 19:30 / Besední dům

Lu von Schmidt & Ekstrom Kvartett

1.10.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Její pastorkyňa

2.10.2019, 18:00 / Janáčkovo divadlo

Gide / Martinů: Oidipus / Moravský podzim

2.10.2019, 19:00 / Divadlo Husa na provázku

Anna Kareninová

2.10.2019, 19:00 / Divadlo Na Orlí

Marien

2.10.2019, 19:30 / Café Práh

Longital (Sk/křest) + Monoskop

2.10.2019, 20:00 / Kabinet múz

Koncert Máty v Café práh

3.10.2019, 19:00 / Café Práh

Kristina Barta - Event Horizon

3.10.2019, 19:30 / Klub Leitnerova

Circus problem + Timudej

3.10.2019, 20:00 / Metro Music Bar

MarZ

3.10.2019, 20:00 / Music Lab

Martinů Voices / Moravský podzim

4.10.2019, 19:00 / evangelický kostel J. A. Komenského (zvaný Červený)

NOCZ

4.10.2019, 19:00 / Ponava Cafe

Zdenek Merta u klavíru

4.10.2019, 19:00 / Činoherní scéna MDB

Hooverphonic (BE)

4.10.2019, 20:00 / Club Fléda

Beny M: Tour, čo má Ideu

4.10.2019, 20:00 / Music Lab

Pio Squad a Galactic Donuts a Jimmy-G

4.10.2019, 20:00 / Club Eleven

Flamenco day

5.10.2019, 16:00 / Klub Leitnerova

Hoffmannovy povídky

5.10.2019, 17:00 / Janáčkovo divadlo

Insania – Koncert 888!!!

5.10.2019, 19:00 / Club Fléda

15 let soudobé hudební scény MDB

5.10.2019, 19:00 / Hudební scéna MDB

Andrew „The Bullet“ Lauer & Band (USA)

5.10.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Josiah Konder (Dk) & Acid Row

5.10.2019, 20:00 / Kabinet múz

The Detectors a We Will Fly

5.10.2019, 20:00 / Club Eleven

Filip Mirus

5.10.2019, 20:30 / Music Lab

Moravský podzim dětem

6.10.2019, 14:00 / Kabinet múz

Večeře a paráda / Moravský podzim

6.10.2019, 19:00 / Divadlo Na Orlí

Dog Eat Dog

6.10.2019, 19:00 / Club Fléda

Uměnovědný biograf / Moravský podzim

7.10.2019, 14:00 / Univerzitní Kino Scala

Weinberg 100 – I / Moravský podzim

7.10.2019, 19:00 / Besední dům

Stabat Mater

7.10.2019, 19:30 / Stará radnice - Freskový sál

Luboš Pospíšil & 5P

7.10.2019, 19:30 / KD Musilka

Stained Blood [e] & Depths Above & Vertikal

7.10.2019, 20:00 / Kabinet múz

Couperin a Tiburtina Ensemble / Moravský podzim

8.10.2019, 19:00 / kostel Nanebevzetí Panny Marie (u jezuitů)