kostel sv. Janů (u minoritů)

Přidejte svoji akci
filtr zobrazení
  od:
  do:

SCHOLA GREGORIANA PRAGENSIS: EBEN

25.3.2024, 19:30 / Kostel Sv. Tomáše

Radůza

26.3.2024, 19:00 / Mahenovo divadlo

Strain Rate a Franzie

26.3.2024, 19:00 / Stará Pekárna

Trio Grande

26.3.2024, 19:30 / Cabaret des Péchés

LAKE MALAWI

26.3.2024, 20:00 / Kabinet múz

Hudbou k přátelství/Musik bringt Freu(n)de

27.3.2024, 18:00 / Konvent Milosrdných bratří

PRIME ORCHESTRA

27.3.2024, 19:00 / Sono Centrum

Baronova holota

27.3.2024, 19:00 / Stará Pekárna

POST-HUDBA

27.3.2024, 20:00 / Kabinet múz

Kytarový recitál Flamenca s tancem

27.3.2024, 20:00 / Jazz bar U kouřícího králíka

TENEBRAE I: HURNÍK, KLAUDA

27.3.2024, 21:00 / bazilika Nanebevzetí Panny Marie na Starém Brně, Mendlovo náměstí

Bex Marshall Band (UK)

28.3.2024, 19:00 / Stará Pekárna

TENEBRAE II: KREJČÍ, PELIKÁN

28.3.2024, 21:00 / bazilika Nanebevzetí Panny Marie na Starém Brně, Mendlovo náměstí

MALALATA

28.3.2024, 21:00 / Club Fléda

THE SILVER SPOONS

29.3.2024, 20:00 / Kabinet múz

TENEBRAE III: MÚČKA, PROCHÁZKA

29.3.2024, 21:00 / bazilika Nanebevzetí Panny Marie na Starém Brně, Mendlovo náměstí

Meryno

30.3.2024, 20:00 / Jazz bar U kouřícího králíka

U2 Stay Revival

30.3.2024, 20:30 / Metro Music Bar

Ektomorf

30.3.2024, 21:00 / Club Fléda

Wolfgang Amadeus Mozart I Kouzelná flétna

31.3.2024, 17:00 / Janáčkovo divadlo

Nabucco

1.4.2024, 17:00 / Janáčkovo divadlo

PAĽA: JANÁČEK, FOERSTER, WIEDERMANN

2.4.2024, 19:30 / bazilika Nanebevzetí Panny Marie na Starém Brně, Mendlovo náměstí

LAMENT (KŘEST) + CERMAQUE + NĚKDO JINEJ

2.4.2024, 20:00 / Kabinet múz

Cabaret Janáček

3.4.2024, 19:00 / Cabaret des Péchés

Etno jaro 2024

3.4.2024, 19:00 / Stará Pekárna

HRDÝ BUDŽES

3.4.2024, 19:00 / Klub Leitnerova

VELKÁ RYBA (BIG FISH)

3.4.2024, 19:00 / Hudební scéna MDB

ŠAMANOVO ZBOŽÍ (KŘEST) + TOAD PLANET

3.4.2024, 20:00 / Kabinet múz

Hm...

4.4.2024, 19:00 / Stará Pekárna

VELIKONOČNÍ KONCERT

4.4.2024, 19:00 / Kostel bl. Marie Restituty, Brno - Lesná

Tryo | Ginkgo Lanugo

4.4.2024, 20:00 / Alterna

KANTILÉNA & BCO: ZEMEK NOVÁK, GRAHAM, EMMERT

4.4.2024, 20:00 / kostel sv. Janů (u minoritů)

-123 MINUT

4.4.2024, 20:00 / Kabinet múz

Dogma Art + Ingott

4.4.2024, 20:00 / Metro Music Bar

Předkočky

4.4.2024, 20:00 / Ponava Cafe

IDA THE YOUNG + BARBORA HORA (GRAINS)

4.4.2024, 20:00 / Kafara

KANTILÉNA: ZEMEK NOVÁK, GRAHAM, EMMERT

4.4.2024, 20:00 / kostel sv. Janů (u minoritů)

Kontrolla + Zpěváčci Sokolov

5.4.2024, 19:00 / Stará Pekárna

PPU EGON BONDY TOUR 2024

5.4.2024, 19:00 / KS Omega (Musilka)

Antonín Dvořák I Rusalka

5.4.2024, 19:00 / Janáčkovo divadlo

CAPPELLA MARIANA: SMOLKA

5.4.2024, 19:30 / kostel sv. Augustina

DJ Fresh (UK) - BREAK4BEATS Reload

5.4.2024, 20:00 / Club Fléda

PAVILON B - BUTTERCLUB

5.4.2024, 20:00 / Kabinet múz

Dixie Pipes

5.4.2024, 20:00 / Jazz bar U kouřícího králíka

Tomáš Toman + Petit

5.4.2024, 20:00 / Kafara

Myst – Led Zeppelin Revival

5.4.2024, 20:30 / Metro Music Bar

Bryan Kearney

5.4.2024, 21:00 / ENTER Club