Rock
TENEBRAE I: HURNÍK, KLAUDA
27.3.2024, 21:00
/ bazilika Nanebevzetí Panny Marie na Starém Brně, Mendlovo náměstí
TENEBRAE II: KREJČÍ, PELIKÁN
28.3.2024, 21:00
/ bazilika Nanebevzetí Panny Marie na Starém Brně, Mendlovo náměstí
TENEBRAE III: MÚČKA, PROCHÁZKA
29.3.2024, 21:00
/ bazilika Nanebevzetí Panny Marie na Starém Brně, Mendlovo náměstí
PAĽA: JANÁČEK, FOERSTER, WIEDERMANN
2.4.2024, 19:30
/ bazilika Nanebevzetí Panny Marie na Starém Brně, Mendlovo náměstí
HRDÝ BUDŽES
3.4.2024, 19:00
/ Klub Leitnerova
VELIKONOČNÍ KONCERT
4.4.2024, 19:00
/ Kostel bl. Marie Restituty, Brno - Lesná
KANTILÉNA & BCO: ZEMEK NOVÁK, GRAHAM, EMMERT
4.4.2024, 20:00
/ kostel sv. Janů (u minoritů)
IDA THE YOUNG + BARBORA HORA (GRAINS)
4.4.2024, 20:00
/ Kafara
KANTILÉNA: ZEMEK NOVÁK, GRAHAM, EMMERT
4.4.2024, 20:00
/ kostel sv. Janů (u minoritů)
PPU EGON BONDY TOUR 2024
5.4.2024, 19:00
/ KS Omega (Musilka)
CAPPELLA MARIANA: SMOLKA
5.4.2024, 19:30
/ kostel sv. Augustina
Tomáš Toman + Petit
5.4.2024, 20:00
/ Kafara
Koncert na akci „Okolo Jevíčka“ - Dej nám akord
6.4.2024, 18:00
/ synagoga v Jevíčku
FILHARMONIE BRNO: HOŘÍNKA, JANÁČEK
7.4.2024, 19:00
/ katedrála svatých Petra a Pavla
Janáček: Glagolská mše
7.4.2024, 19:00
/ katedrála svatých Petra a Pavla
Barbara Maria Willi uvádí... XXI. roční koncertu cyklu staré hudby I Od Bacha k BMW
8.4.2024, 19:00
/ Konvent Milosrdných bratří
Neznámý Leoš Janáček a počátky baroka
10.4.2024, 19:00
/ Konvent Milosrdných bratří
Neznámý Leoš Janáček a počátky baroka
10.4.2024, 19:00
/ Konvent Milosrdných bratří
RAPSODIE V MODRÉM 100
11.4.2024, 19:00
/ Janáčkovo divadlo
MusEquality
11.4.2024, 20:00
/ Kafara
Koncert sólistů
12.4.2024, 19:00
/ Besední dům
RODINNÉ ABONMÁ HUDBA A LIDSKÝ HLAS
13.4.2024, 10:30
/ Besední dům
PETER KOLÁRČIK + DIPTYCH
13.4.2024, 20:00
/ Kafara
Výroční koncert českého akademického sboru - 20. výročí založení
17.4.2024, 19:00
/ Besední dům
Výroční koncert Českého akademického sboru – 20. výročí založení
17.4.2024, 19:00
/ Besední dům
MY A PAŘÍŽ (PODLE JEVGENIJE ZAMJATINA A JULESE VERNA)
18.4.2024, 19:00
/ kavárna Rebelbean Pole
SMETANA 200 & DAVIES 80
18.4.2024, 19:00
/ Besední dům
MOZARTŮV EFEKT
20.4.2024, 17:00
/ Besední dům
Spirituál kvartet
23.4.2024, 19:00
/ KS Omega (Musilka)
Luboš Pospíšil
23.4.2024, 19:30
/ Klub Leitnerova
Pocta Wabimu Rivolovi
24.4.2024, 19:00
/ KD Musilka
Agadir: Na strunách naděje, Waldo Rojas
25.4.2024, 18:00
/ Knihovna Jiřího Mahena
LÁSKA A ŽIVOT ŽENY
25.4.2024, 19:00
/ Besední dům
Caldara & Händel & Plachetka
27.4.2024, 19:00
/ kostel sv. Janů (u minoritů)
JARNÍ KONCERT KANTILÉNY
28.4.2024, 17:00
/ Besední dům
Bulat Okudžava 100
6.5.2024, 19:00
/ Café Práh
CZECH VIRTUOSI & IVAN ŽENATÝ
8.5.2024, 19:00
/ Koncertní sál Konzervatoře Brno
Koncert s Tanečním souborem Hradišťan
13.5.2024, 19:00
/ Besední dům
EMILE, DĚKUJEME!
15.5.2024, 19:00
/ Besední dům
"Pod hvězdnou oblohou": Klasické i soudobé sborové skladby s atmosférou noci
15.5.2024, 20:00
/ Moravská Galerie (budova UMPRUM)
HAYDN & ŠOSTAKOVIČ V G MOLL
16.5.2024, 19:00
/ Besední dům
RODINNÉ ABONMÁ HUDBA A POHYB
18.5.2024, 10:30
/ Besední dům
INFLAGRANTI a Josef Vojtek
21.5.2024, 19:00
/ Sono Centrum
MLADÁ KREV aneb HUDBA ZBLÍZKA IV
22.5.2024, 19:00
/ Besední dům
Tůma: Nešpory
22.5.2024, 19:00
/ kostel sv. Janů (u minoritů)
6. abonentní koncert
26.5.2024, 19:00
/ katedrála svatých Petra a Pavla
Pěvecký koncert - Benedikta Klára Obrusníková, Iva Táborská
27.5.2024, 19:00
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Letniční koncert Ensemble Versus
27.5.2024, 19:00
/ kostel sv. Augustina