Úvod
Zpravodajství
Publicistika
Rozhovory
Články
Kritika
Uživatel
Přihlásit
English
English
Čeština
Vyhledávání
C.E.M.A.
Žánr
Klasická hudba
Opera
Muzikál
Tanec
Jazz
Rock
Pop
Lidová hudba
Folk & Country
Clubbing
Pro děti
Ostatní
Punk
Hip Hop
Punk Rock
Elektronika
DnB
Rap
Metal
DJ
Projekce
Techno
Vyhledávání
Uživatel
Přihlásit
English
English
Čeština
C.E.M.A.
Žánr
Klasická hudba
Opera
Muzikál
Tanec
Jazz
Rock
Pop
Lidová hudba
Folk & Country
Clubbing
Pro děti
Ostatní
Punk
Hip Hop
Punk Rock
Elektronika
DnB
Rap
Metal
DJ
Projekce
Techno
Menu
Úvod
Zpravodajství
Publicistika
Rozhovory
Články
Kritika
DJ
Přidejte svoji akci
seznam
den
týden
měsíc
mapa
filtr zobrazení
Žánr
----
Klasická hudba
-- Symfonická
-- Komorní
-- Stará
-- Současná
-- Vokální
Opera
Muzikál
Tanec
Jazz
Rock
Pop
Lidová hudba
Folk & Country
Clubbing
Pro děti
Punk
Ostatní
-- Alternativa
-- Plesy
Hip Hop
Punk Rock
Elektronika
DnB
Rap
Metal
DJ
Projekce
Lokalita
----
Amande Wine Wellness Hotel
Absenter
Adam Gallery
Alfa pasáž
Alterna
Amfiteátr Řečkovice
Anděl café & bar
areál Hněvkovského, Brno - Komárov
Aula HF JAMU
Aula Pedagogické fakulty MU
Aula Pravnické fakulty MU
Ateliér Briess
Aula stavební fakulty VUT
Atrium Fakulty sociálních studií
ArtBar Druhý Pád
Bajkazyl Brno
bar U kouřícího králíka
bazilika Nanebevzetí Panny Marie na Starém Brně, Mendlovo náměstí
Bazilika Nanebevzetí Panny Marie a svatého Mikuláše, Žďár nad Sázavou
Barokní sál Místodržitelského paláce
Barceló Brno Palace Hotel
Bazilika sv. Prokopa - Třebíč
Besední dům
Bezbariérové divadlo Barka
Biskupský dvůr
Blahoslavův dům
BORO Club
Boskovice - zámek
Bobycentrum
Botanická zahrada a arboretum, Brno
brněnská synagoga
Brněnský Bronx - ulice Bratislavská, Hvězdová, Soudní
Brooklyn
Břeclav - kostel Navštívení Panny Marie
CO.LABS (ex Buranteatr)
Bystřice nad Pernštejnem - Kulturní dům
Café Atlas
Cafe Club Ida
Cafe Kunst
Café Laundry
Café Mezzanine
Cafe Podnebi
Café Práh
Cafe Tungsram
Centrum experimentálního divadla
Club Desert
Club Eleven
Club Fléda
Cirkusové šapitó
Činoherní scéna MDB
Čertova rokle
Dělnický dům
DĚLŇÁK Líšeň
Dětská čajovna Mezi stromy
The Distillery - Social Reactor
Dělnický dům Jamborova
Divadlo Barka
Divadlo Bolka Polívky
Divadlo Husa na provázku
Divadlo Koráb
Divadlo Marta
Divadlo Na Orlí
Divadlo Pasáž Třebíč
Divadlo Polárka
Divadlo Radost
Divadlo Šansonu
Dominikánský kostel, Retz
Dolní Kounice
DRFG Arena (Hala Rondo)
Duck bar
Dům kultury Jihlava
Dům pánů z Kunštátu
Dům umění města Brna
Dvorana MDB - Pod vínem
Ebisu
Ernův sál
Etnografický ústav - Palác šlechtičen
evangelický kostel J. A. Komenského (zvaný Červený)
Fantomas Club
Farní knihovna Starý Lískovec
Favál music circus
FBB Klub Na Dráze
Friends Bistro
Galerie Vaňkovka
Galerie 13
Galerie G99
Galeryje 9
Galerie Žlutý kopec
HaDivadlo
Hala Vodova
Heartbreakers Brno
Hlídka pod Špilberkem
Hodonín - Dům kultuty
hrad Pernštejn
Hrad Špilberk
hrad Špilberk
Hospoda u babičky
hrad Veveří
Hudební klub Slovan
Hudební scéna MDB
Husův sbor
Hustopeče - Evangelický kostel
Hvězdárna a planetárium Brno
Hvězdárna a planetárium Brno
Chrám Spasitele, kostel CČSH v Brně, Židenicích
Industra
Hustopeče - kostel sv. Václava a sv. Anežky České
Jaselská ulice
Jakubské náměstí
Ivančice
Junk Food Cafe
Jupiter Club - Velké Meziříčí
Janáčkovo divadlo
Jurkovičova vila
Kabaret Špaček
Kafe do vany
kaple sv. Josefa Kalasanského, Kyjov
Kavárna Anděl
Kavárna a Pekařství Zastávka
Kavárna POLE
Kabinet múz
Kavárna Trojka
katedrála svatých Petra a Pavla
Katolický dům, Brno - Žebětín
Káznice
KC Brno Bystrc
KD Musilka
Kino Boskovice
kino art
Kinokavárna
Klašterní zahrada - Mendlovo náměstí
Klenbový sál (hudební fakulta JAMU)
klub A2
KD Rubín
Kleinův palác
Klub Leitnerova
Komorní sál HF JAMU v Brně
Knihkupectví ArtMap
Knihovna Jiřího Mahena
Koncertní sál HF JAMU v Brně
Kostel Husova sboru CČSH
Koncertní sál Konzervatoře Brno
Konvent Milosrdných bratří
Kostel Narození Panny Marie, Vranov u Brna
kostel Nanebevzetí Panny Marie, Brno-Zábrdovice
Kostel Nanebevzetí Panny Marie a svatého Cyrila a Metoděje, Kyjov
kostel Nanebevzetí Panny Marie Ivančice
kostel Nejsvětější Trojice v Králově poli
Kostel Nejsvětějšího srdce Páně, Brno-Husovice
kostel Nanebevzetí Panny Marie (u jezuitů)
kostel Povýšení sv. Kříže, Doubravník
kostel sv. Augustina
kostel sv. Jana Křtitele, Kurdějov
Kostel svatého Jana Nepomuckého, Žďár nad Sázavou
kostel sv. Jakuba, Boskovice
Kostel svatého Josefa (Brno)
Kostel svatého Mikuláše, Velké Meziříčí
Kostel Sv. Jakuba
Kostel sv. Petra a Pavla - Řeznovice
kostel sv. Janů (u minoritů)
Kostel svatého Václava, Zvole
kostel sv. Václava / Tišnov
kostel sv. Vavřince - Bystřice nad Pernštejnem
Kostel svatého Kříže, Velké Meziříčí
Kostel Sv. Tomáše
kostel Svaté Rodiny
Kulturárium Café
Krematorium
Kulturní centrum Babylon
Kytarový Institut
lesní klub Mariánka
Letní kino Tišnov
Letohrádek Mitrovských
Kyjov - Dům kultury
Livingstone
Malá Amerika
kostel sv. Michala
Mariánské údolí
Mahenovo divadlo
Mahenův památník / Knihovna Jiřího Mahena v Brně
Mendlovo náměstí
Mendelův refektář, Augustiniánské opatství
Mandragora
Městské kulturní středisko Tišnov
Městské muzeum Bystřice nad Pernštejnem
Melodka
Mikulov Amfiteátr
Mersey Music Club
Mitte
Metro Music Bar
Modeta Art Studios
Moravská Galerie (budova UMPRUM)
Moravské náměstí
Moravská zemská knihovna
Morgal
Mosilana HUB
Místodržitelský palác
Moravské zemské muzeum - Dietrichsteinský palác
nádvoří domu U Synků / Hustopeče
Music Lab
MusAcad
Mozartův sál
nádvoří hradu Špilberk
Náměšť nad Oslavou
Nádvoří staré radnice
Náměstí Svobody
Nová radnice
NESTardantní interiér
Obřany - konečná tramvaje
Orlovna Líšeň
Otevřená zahrada
Památník písemnictví na Moravě, Klášter 1, Rajhrad
Panský dvůr - Turistické centrum Veselska / Veselí nad Moravou
Park Lužánky
Pavilon B (Brněnské výstaviště)
piazzetta před Janáčkovým divadlem
Památník Leoše Janáčka
Ponava Cafe
PRAHA / Fórum pro architekturu a média
Přehrada / Autocamp Obora
Radnice, Ivančice
Radost concert & culture hall
Ranč „Ch“ Ořešín
Perpetuum Music Club
Porta Coelli, Předklášteří u Tišnova
Radnice Kurdějov
restaurace Bohéma
Reduta
Rusty Nail Music Club
Rytířský sál, zámek Moravský Krumlov
Riviéra
Sál veřejného ochránce práv
Sál ZUŠ V. Kaprálové
Salesiánské středisko mládeže Brno-Žabovřesky
Semilasso
Schrott
sál Dominik
Sál Břetislava Bakaly
SKØG Urban Hub
Skleněná louka
Sklenick (Skleněná louka přízemí)
SLOWONE - Music Club
Sladovna
Společenské centrum Bystrc
Společenské centrum Sýpka
Slavkov u Brna - kostel Vzkříšení páně
Sportovní areál Komec
Sono Centrum
Sportareál Družstevní
Stadion Brno
Stadion Za Lužánkami
Stará radnice - Freskový sál
Stará radnice - Ernův sál
Stará radnice, křišťálový sál
Starobrno pivovar
SVČ Lužánky - pracoviště Linka
Stará Tkalcovna
Šelepka
Brněnská přehrada
Stará Pekárna
Tenisové kurty Lužánky
Tišnov - kino Svratka
tovární hala MEZ Židenice
Terasy pod Petrovem
Třebíč - Národní dům
Tři ocásci
U Heligonky
Univerzitní kampus - sportovní hala FSpS MU
Třebíč - Zadní synagoga
Ústav hudební vědy v Brně, učebna N 21
Univerzitní Kino Scala
Tovární hala Zbrojovka
Velké Meziříčí - Luteránské gymnázium
Velké Meziříčí - zámek, zámecká jídelna
Varhanní sál, HF JAMU
Velodrom
Vila Löw-Beer
Vila Stiassni
Vegalité
Výstaviště Brno
Vlněna
Vila Tugendhat
Yacht Club
Zahrada pod hradbami, park Špilberk
Zámek Belcredi
Zámek Kuřim
zámek Lednice
Zahrádkářská kolonie na Červeném kopci / Kamenná kolonie
zámek Lysice
Zámecký park v Medlánkách
zámek Mikulov
zámek Moravský Krumlov
zámek Milotice
zámek Rájec - Jestřebí
Knihovna - zámek Náměšť nad Oslavou
zámek Náměšť nad Oslavou
zámecký skleník, Boskovice
ZUŠ Kaprálové
zámek Slavkov u Brna
Zámecké divadlo, Valtice
zámek Valtice
Žďár nad Sázavou - Dům kultury
Žďár nad Sázavou - Městské divadlo
Žďár nad Sázavou - zámek
Rumiště
U Sedmi Švábů
Rektorát VUT
Knihkupectví Academia
Jihomoravské muzeum Znojmo
Zelný trh
5m²
zámek Třebíč
Kostel Neposkvrněného početí Panny Marie
Městská knihovna Modřice
Fait Gallery
nádvoří Staré radnice
Lázně Rašínova
Björnsonův sad
U Palečka
Denisovy sady
Kavárna Podobrazy
Falk
Masarykův onkologický ústav
Kafara
SVČ Lužánky
Sokolský stadion
Musikverein, Zlatý sál
Watt
Sbor Páně
Dominikánské náměstí
Borky
Schola Artist
Studio 7 Českého rozhlasu Brno
Městský fotbalový stadion Srbská
Rocknroll heaven
Malinovského náměstí
Mincmistrovský sklep
Letní terasa, Brno – Hrad Špilberk
Galerie Celnice
Sbor Betanie
Akademie staré hudby
Kino Koruna
Dům Pánů z Lipé
Cabaret des Péchés
Pohoštění u Šroubka
zámek Čechy pod Kosířem
Archeologická základna Mikulčice
Knihovna Jiřího Mahena Bohunice
Římské náměstí
Květná zahrada
kostel Navštívení Panny Marie, Lomnice
Evangelický kostel, Humpolec
kostel. sv. Máří Magdalény, Kuřim
Kostel svatého Bartoloměje, Moravský Krumlov
Zemanova cukrárna
Starobrněnský klášter
nádvoří Filozofické fakulty Masarykovy univerzity
Fotbalový stadion za Lužánkami
Katedrála Petrov
Kostel bl. Marie Restituty, Brno - Lesná
Kávéeska
M13
Sibiř
Vibe Club
Vila Stiassni
Anthropos
Jazz bar U kouřícího králíka
Tabarin
Co.Labs
Technické muzeum v Brně
RSS
iCal
Google
Seznam
zrušit
říjen 2017
←
dnes
→
Pondělí
25
Pavel Klvaňa
Test Punk
Den hudby ve vile Tugendhat VI - All That Rythm
Flora [ISR] & Never Sol [CZ]
Lab Jam Session: Standards?
Santiago Cordoba (Violentango - Argentina)
Negative Approach (USA + Repelent SS + Vole
Cheap Thrills: I Love 69 Popgeju + Pitcha + Ctib + Samčo, Brat Dážďoviek
Martin Beran Trio
Lvmen + Mörkhimmel + Tábor
Úterý
26
Pavel Klvaňa
Test Punk
Vox Imaginis: Brněnské inspirace
Jarboe [US, ex-Swans] & Father Murphy [IT]
Tomáš Klus
Negative Approach (USA + Repelent SS + Vole
Cheap Thrills: I Love 69 Popgeju + Pitcha + Ctib + Samčo, Brat Dážďoviek
Martin Beran Trio
Lvmen + Mörkhimmel + Tábor
Schyzo X Darewin
Středa
27
Pavel Klvaňa
Test Punk
Maria Luigi Cherubini: Requiem in C minor
Tom Jegr and Gang
Slavnostní koncert
Duch
Dětství Ježíšovo
GATE Crasher, Booters, Tezaura
Ronley Teper
Band Pong
Čtvrtek
28
Pavel Klvaňa
Test Punk
Duch
Nazareth
Silent Stream of Godless Elegy
Paddy And The Rats
Jazz Brno 2017 / Moussa Cissokho African Project (Sen./CH/IZ)
The Flamenco Thief
Black Sabbath: The End of The End
The Bloosers
Pátek
29
Pavel Klvaňa
Test Punk
Duch
Painting Memories, Eponine, Hell Paso
Brünnfield
Ghettoblaster & Edošův Kur-ník & Atlantik
Negative Approach (USA + Repelent SS + Vole
Cheap Thrills: I Love 69 Popgeju + Pitcha + Ctib + Samčo, Brat Dážďoviek
Martin Beran Trio
Lvmen + Mörkhimmel + Tábor
Sobota
30
Pavel Klvaňa
Test Punk
Angelika
Moravský podzim 2017: Festivalový předkrm
Rock for People presents: Seether (JAR)
Panacik [SK] & Friends
Hudba Tvýho Fotra Blues Band
Veteráni Studené Války
Carvin Jones (USA)
Negative Approach (USA + Repelent SS + Vole
Neděle
1
Pavel Klvaňa
Test Punk
Angelika
Hrabě Ory
Bítls
Pátí na světě - křest alba Uniori / host Pjoni
Negative Approach (USA + Repelent SS + Vole
Cheap Thrills: I Love 69 Popgeju + Pitcha + Ctib + Samčo, Brat Dážďoviek
Martin Beran Trio
Lvmen + Mörkhimmel + Tábor
2
Pavel Klvaňa
Test Punk
Bítls
Jubilující kvarteto
Jazz Brno 2017 / Ben Holder & Petr Beneš (UK/CZ)
Pop In Swing Project
Vetka (UA)
Negative Approach (USA + Repelent SS + Vole
Cheap Thrills: I Love 69 Popgeju + Pitcha + Ctib + Samčo, Brat Dážďoviek
Martin Beran Trio
3
Pavel Klvaňa
Test Punk
Bítls
Iszek Baraque
Nvmeri [SK] & Acute Dose & Voodooyoudo
Kieslowski
Negative Approach (USA + Repelent SS + Vole
Cheap Thrills: I Love 69 Popgeju + Pitcha + Ctib + Samčo, Brat Dážďoviek
Martin Beran Trio
Lvmen + Mörkhimmel + Tábor
4
Pavel Klvaňa
Test Punk
Bachův varhanní podzim: Hans Fagius
VUS Ondráš: Božská flétna
Bítls
Zimní cesta
Etno Brno 2017 / Anatoli
Kontrolla
Student Electro Swing
Negative Approach (USA + Repelent SS + Vole
5
Pavel Klvaňa
Test Punk
Moravský podzim 2017: Vexation
Bítls
Synkopy 61
Desmod (SK)
Budoár staré dámy / Cermaque
Ventolin & guests
Zuzana Mikulcová Band
Negative Approach (USA + Repelent SS + Vole
6
Pavel Klvaňa
Test Punk
Moravský podzim 2017: Ve jménu ®evoluce
Bítls
Purpendicular & Saville Row
Smola a Hrušky a Funky Ship
BULP, Jimmy Pé, Whithe
Redukce w/ Takaaki Itoh [JPN] & Loktibrada [SK]
Negative Approach (USA + Repelent SS + Vole
Cheap Thrills: I Love 69 Popgeju + Pitcha + Ctib + Samčo, Brat Dážďoviek
7
Pavel Klvaňa
Test Punk
Mýdlový princ
Přenos z Metropolitní opery v New Yorku: Vincenzo Belini: NORMA
Metropolitan Opera: Live in HD: Norma
Moravský podzim 2017: Goldbergovy variace
Master´s Hammer + Umbrtka
Bítls
Billow & Pandoo & Kruhy
VeHiBa
8
Pavel Klvaňa
Test Punk
Mýdlový princ
Bítls
Moravský podzim 2017: Scarlati: Cage: Sonatas
Marie Rottrová se skupinou Neřež
Marta Kubišová – Naposledy
Moravský podzim 2017: Ruský futurismus a česká avantgarda
Mike Parker's Meta 4 (USA/PL)
Negative Approach (USA + Repelent SS + Vole
9
Pavel Klvaňa
Test Punk
Lab Jam Session: Bill Evans jam with Portraits in Jazz
Trubkový recitál / Simon Desbruslais (Velká Británie)
Generacion Suicida [USA] & Adacta [SK] & See You In Hell
The Fireballs
Negative Approach (USA + Repelent SS + Vole
Cheap Thrills: I Love 69 Popgeju + Pitcha + Ctib + Samčo, Brat Dážďoviek
Martin Beran Trio
Lvmen + Mörkhimmel + Tábor
10
Pavel Klvaňa
Test Punk
Moravský podzim 2017: Všechny ty zázračné děti…
Paradise Lost / Pallbearer / Sinistro
Cristián Gutiérrez / Baroko v jihoamerických rytmech
Jazz Brno 2017 / Michael Mayo Quartet (USA/CZ)
The Ills [SK] & Metronome Blues [NZ/CZ] & Kannout [CZ]
Distant Bells - Pink Floyd tribute
Negative Approach (USA + Repelent SS + Vole
Cheap Thrills: I Love 69 Popgeju + Pitcha + Ctib + Samčo, Brat Dážďoviek
11
Pavel Klvaňa
Test Punk
Moravský podzim 2017: Vítězství nad Sluncem
Koncert v Redutě
Moravský podzim 2017: Musica Invictissima
Expozice nové hudby: Cornelius Cardew: Treatise
Fórum nové hudby
Etno Brno 2017 / Tubabu
Tvivler [DK] & Dukes of Vattenhål [CZ]
Negative Approach (USA + Repelent SS + Vole
12
Pavel Klvaňa
Test Punk
Agadir uvádí... Olga Nytrová
Hrabě Ory
Karel Plíhal
Karel Plíhal
Urband
Mirai a Poetika
Divine Attraction
Negative Approach (USA + Repelent SS + Vole
13
Pavel Klvaňa
Test Punk
Děti mezi reprákama - Prázdniny (křest alba v Brně)
Expozice nové hudby: Pounding Ponc – LIVE, 1. polovina
The Divorced Daddies / Nulová šance
The Glass Onion
Longital
Negative Approach (USA + Repelent SS + Vole
Cheap Thrills: I Love 69 Popgeju + Pitcha + Ctib + Samčo, Brat Dážďoviek
Martin Beran Trio
14
Pavel Klvaňa
Test Punk
Mýdlový princ
Moravský podzim 2017 dětem: Kirana
Black Uganda Choir
Čert a Káča
Metropolitan Opera: Live in HD: Kouzelná flétna
Přenos z Metropolitní opery v New Yorku: W. A. Mozart: KOUZELNÁ FLÉTNA
Hrnem Brnem #10
Tady To Máš / Křest cd Krajiny diamantov
15
Pavel Klvaňa
Test Punk
Mýdlový princ
Moravský podzim 2017: Pocta futuristické opeře
Bachův varhanní podzim: BaRock Quartet
Franz Suppé: Grosse instrumentál Messe
Vlasta Redl a Malá parta
Florian Hoefner Group
Negative Approach (USA + Repelent SS + Vole
Cheap Thrills: I Love 69 Popgeju + Pitcha + Ctib + Samčo, Brat Dážďoviek
16
Pavel Klvaňa
Test Punk
Moravský podzim 2017: Ensemble Berlin Prag
Al Di Meola
Prvni posledni tour 2017: Gazdina roba / D.U.B. music
DRAIN GANG [SWE] Bladee, Ecco2k, Thaiboy Digital, Whitearmor
Ondřej Štveráček QUARTET feat. Gene Jackson
Negative Approach (USA + Repelent SS + Vole
Cheap Thrills: I Love 69 Popgeju + Pitcha + Ctib + Samčo, Brat Dážďoviek
Martin Beran Trio
17
Pavel Klvaňa
Test Punk
Fink (UK)
S. Capricornus: Jubilus Bernhardi
Tomáš Kočko & Orchestr & dechová sekce Kočkovjanka
Jazz Brno 2017 / Aga Derlak Trio (Polsko)
Martina Trchová & Kupodivu
FINK (UK)
Majority Rule [USA]
Moor Mother (US)
18
Pavel Klvaňa
Test Punk
Petra Janů
Komorní koncert / Alžbeta Stračinová, Antonina Tyshko – housle
Dis Nightmare in Brno
Etno Brno 2017 / Free Balkan Quintet (CZ/AUS)
Ghost of You + support: At Pavillon /AT/
Funky Chicken
Student Fest
Negative Approach (USA + Repelent SS + Vole
19
Pavel Klvaňa
Test Punk
Moravský podzim 2017: Rituály
The Sweet /UK/
Koncert laureátů soutěží 2016/2017
Jiří Smrž / Vladimír Čáp
Skyline
Slet bubeníků 2017
Lada Šimíčková a Ivo Cicvárek, Vláďa Daťka
Negative Approach (USA + Repelent SS + Vole
20
Pavel Klvaňa
Test Punk
Děsnej pátek
Nápoj lásky
Expozice nové hudby: Pounding Ponc – LIVE, 2. polovina
Parov Stelar - The Burning Spider Tour
U2 Revival Desire
Totální nasazení / Vision Days
EIRIK + host Nouzovej východ
Swing Laboratory vol. 1 with Django Jet
21
Pavel Klvaňa
Test Punk
Mýdlový princ
Nápoj lásky
Děsnej pátek
Moravský podzim 2017: Symfonie Sirén
Lady Praga
Gulash w/ Has a Shadow (Mex)
Negative Approach (USA + Repelent SS + Vole
Cheap Thrills: I Love 69 Popgeju + Pitcha + Ctib + Samčo, Brat Dážďoviek
22
Pavel Klvaňa
Test Punk
Mýdlový princ
Monolord [SWE] & Conan [UK] & Blues For The Redsun [CZ]
Děsnej pátek
Šmoldas Nussbaum Anderson trio
Negative Approach (USA + Repelent SS + Vole
Cheap Thrills: I Love 69 Popgeju + Pitcha + Ctib + Samčo, Brat Dážďoviek
Martin Beran Trio
Lvmen + Mörkhimmel + Tábor
23
Pavel Klvaňa
Test Punk
Děsnej pátek
Hop Trop - nový koncert
Moravský podzim 2017: Tiché písně
Haley Heynderickx with band (USA)
Lab Jam Session: Swing
Negative Approach (USA + Repelent SS + Vole
Cheap Thrills: I Love 69 Popgeju + Pitcha + Ctib + Samčo, Brat Dážďoviek
Martin Beran Trio
24
Pavel Klvaňa
Test Punk
Děsnej pátek
Bugge Wesseltoft
Hop Trop - nový koncert
Jazz Brno 2017 / Buckshot Gala (Francie/USA)
minus123minut
Negative Approach (USA + Repelent SS + Vole
Cheap Thrills: I Love 69 Popgeju + Pitcha + Ctib + Samčo, Brat Dážďoviek
Martin Beran Trio
25
Pavel Klvaňa
Test Punk
Expozice nové hudby: ISHA trio / komorní koncert
Děsnej pátek
Koncert laureátů soutěží 2016/2017
New Time Orchestra & Hana Holišová
Jiří Stivín - Stivín věčně živý
Thom Artway
Etno Brno 2017 / Rí Ra
Lesní Zvěř live
26
Pavel Klvaňa
Test Punk
Pravidla slušného chování v moderní společnosti
Děsnej pátek
Moravský podzim 2017: Accademia Bizantina - Agitata
Koncert laureátů soutěží 2016/2017
Robert Křesťan a Druhá tráva
Voxel s Cimbálovkou
Peter Lipa & band
Benefit
27
Pavel Klvaňa
Test Punk
Netbox Fest
Nápoj lásky
Děsnej pátek
Moravský podzim 2017: Janáčkovo kvarteto
Koncert hostů Collegium Zielenski
Kingsfield
Suspect Parts
Sodoma Gomora
28
Pavel Klvaňa
Test Punk
Moravský podzim 2017: Masarykovské sbory
Bachův varhanní podzim: Varhanní maraton
Mýdlový princ
Děsnej pátek
Pravidla slušného chování v moderní společnosti
Moravský podzim 2017: Poetické úvahy ve volných chvílich
Bazztaarklan
Sabina Ludányiová & Artmosphere
29
Pavel Klvaňa
Test Punk
Mýdlový princ
Nápoj lásky
Děsnej pátek
Bachův varhanní podzim: Sofia Mavrogenidou, Barbara M. Willi
Woodstock
Ken Hensley (Uriah Heep) & Our Propaganda band
Negative Approach (USA + Repelent SS + Vole
Cheap Thrills: I Love 69 Popgeju + Pitcha + Ctib + Samčo, Brat Dážďoviek
30
Pavel Klvaňa
Test Punk
Děsnej pátek
Woodstock
Koncert k 10. výročí úmrtí doc. Pavla Šumpíka
Fórum nové hudby
Tomáš Kočko & Orchestr
Nrvs Lvrs [US] / Ctib / Násilník
Cotatcha Orchestra & Vincenc Kummer
Wraadap band ze Smetanky Zdeňka Treblíka
31
Pavel Klvaňa
Test Punk
Klavírní recitál / Jonathan Powell
Děsnej pátek
Woodstock
Jazz Brno 2017 / Marianne Solivan & W. Phishbacher Trio (USA/CZ)
Hladolet – písně z Balady pro banditu
Carpet Cabinet /support: Pixels of the Universe
Negative Approach (USA + Repelent SS + Vole
Cheap Thrills: I Love 69 Popgeju + Pitcha + Ctib + Samčo, Brat Dážďoviek
1
Pavel Klvaňa
Test Punk
Woodstock
Děsnej pátek
Mig 21
Mladá krev aneb Hudba zblízka 1
Pavel Čadek, Michal Horák
Darek Neumann zpívá Kočičkovou
Negative Approach (USA + Repelent SS + Vole
Cheap Thrills: I Love 69 Popgeju + Pitcha + Ctib + Samčo, Brat Dážďoviek
2
Pavel Klvaňa
Test Punk
Agadir: Na strunách naděje, Mohammad Hosseini Moghaddam
Melody Perkelt
Powder Her Face
Woodstock
Děsnej pátek
Mig 21
Ben Cristovao
Portless (křest alba) feat. Henry D + special guest Denoi
3
Pavel Klvaňa
Test Punk
Děsnej pátek
Watch now
Komorní koncert / Vendula Urbanová – klavír
Ondřej Pavlíček
PSH & Maniak (Biggboss) / Benefit na KPCH
Pumpa
The Muxx
ECHOES: Max Cooper live (UK)
4
Pavel Klvaňa
Test Punk
Brána festival
Mýdlový princ
Děsnej pátek
Nabucco
Folkový oříšek 2017
Kytice, Dům dony Bernardy Alby
J.A.R. - Eskalace dobra Tour 2017
The Night Suns live in concert / Support : Trystero
5
Pavel Klvaňa
Test Punk
Mýdlový princ
Děsnej pátek
Kašpárek v rohlíku: narozeninový mejdan
Smyslů-plný koncert - Benefice Michala Hrůzy a Hands Dance
S(o)unday mixtapes ► Jan Sůsa: Rádiový koutek Tetsua Kogawy
Podzimní koncert
Powder Her Face
TRIO BEZE JMÉNA - Velká premiéra v Brně!